Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

postawienie systemu na nowo,usunięcie partycji, utwoerzenie nowych.

pepes1029 27 Gru 2012 11:58 741 2
  • #1 27 Gru 2012 11:58
    pepes1029
    Poziom 2  

Witam. Mam nie mały problem. Ponieważ z partycji zapomniałem przerzucić 130GB ważnych dla mnie danych i zacząłem stawiać system na nowo ( przed formatem były 2 partycje: jedna systemowa 25GB i jedna na dane, coś miała około 130-140GB zaś przy stawianiu systemu usunąłem te dwie partycje i utworzyłem trzy : systemowa tym razem 30GB i dwie na dane po 60GB-+ ). Dopiero po postawieniu systemu zorientowałem się, że zapomniałem o moich danych ( dokumenty, zdjęcia, muzyka ) Po formacie na te dwie partycje nic nie było wrzucane i instalowane po prostu nie dotykane. Żeby sprawdzić czy da się odzyskać jakieś dane przeskanowałem jeden z dysków programem Easy Recovery Pro, i wyszukało mi dość dużo 2k zdjęć, muzykę, filmy, dokumenty, ale ich nie przywracałem jeszcze bo chciałem sprawdzić czy coś wyszuka. Jeżeli ktoś by mnie mógł poprowadzić z programem DMDE to poprzez ten program chciałbym przywrócić dane bo z tego co czytałem na forum to wiele osób zachwala. Pozdrawiam Kamil.

0 2
  • #2 27 Gru 2012 12:11
    irondick
    Poziom 31  

To po co skanowałeś nie szkoda czasu? Znalazł to odzyskuj. Tylko na drugi dysk.

0
  • #3 27 Gru 2012 12:15
    linuks
    Spec od komputerów

Daj fotkę z DMDE z partycjami po wykonaniu szukaj NTFS w DMDE.

0