Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alfa Romeo - strownik alfa romeo 156 2.0 ts +mpps

66fantasti66 27 Dec 2012 21:02 5922 10
    66fantasti66
    Level 16  
    Witam mam problem ze sterownikiem z alfy sprawa tygląda tak żę chce wgrać nowego softa mpps i wyrzuca komunikat warunki nie zostały spełnione!!! mpps działa w innych samochodach bez problemu.Dodam że sterrownik uruchamiam na stole piny 7,8,17,18 + obudowa - ,11 linia k . Oznaczenie sterownika to 0261204270 i raczej jest ok bo diagnostyka działa ,mpps tez go identyfikuje moze ktos wie co robie nie tak???
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    piotrekwoj1
    Level 39  
    A checksumy Ci sie zgadzają w tym nowym sofcie spróbuj zczytaś i wgrać ten sam soft zobaczysz czy dasz radę i będziesz miał odpowiedź jak wgrasz to znaczy że coś masz nie tak z tym nowym softem
    romoo
    User under supervision
    Jeśli 110kW to ME 731.
    Podaj kod silnika.
    maciej123
    Level 24  
    Jakie napięcie widzi MPPS na stole, czy nie jest za niskie? Pole z napięciem ma być na zielono.
    misiek-888
    Level 35  
    Galetto II robi bez problemu M 1.5.5.
    66fantasti66
    Level 16  
    Domyślam się ze tak sprzęt robi ten sterownik bez problemu ale ja nie zajmuje się zawodowo i zarobkowo takimi rzeczami wiec nie ma seneu abym nabywał taki sprzęt wyłącznie w celach nauki i rozrywki. Wiec wnioskuję ze wszystko robię dobrze tylko że mpps to zabawka i nic nim nie zdziałam w tym sterowniku????
    misiek-888
    Level 35  
    Jeśli mam być szczery to Mpps nie czyta całych map i za dużo psuje .