Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele W963 Novotronic - Cieknie

27 Gru 2012 21:48 2868 3
 • Poziom 7  
  Witam. Moja pralka cieknie. Zauważyłem, że wyciek zaczyna się bardzo szybko, dosłownie 3-4s po tym jak zostaje napuszczana woda do bębna. Wszystkie węże gumowe z góry i z dołu obejrzałem i są suche. Zastanawiałem się czy to nie kołnierz przepuszcza, ale zaczyna kapać zanim woda dojdzie do poziomu kołnierza. Czy to może być rozszczelniony bęben?
 • Specjalista AGD
  numen82 napisał:
  Wszystkie węże gumowe z góry i z dołu obejrzałem i są suche.

  Jeśli jesteś tego pewny na 100% to nie mam powodu Ci nie wierzyć , sprawdź więc uszczelniacz osi wirnika pompy odpływowej i uszczelnienie filtra pompy . Skontroluj jeszcze raz w momencie pobierania wody połączenia elektrozawór-pojemnik proszku i pojemnik proszku-kocioł .
 • Specjalista AGD
  numen82 napisał:
  Czy to może być rozszczelniony bęben?

  Aleś, gościu - pojeeechał :!: ( w Miele :?: ) . Może podejdziesz do objektu bardziej werbalnie :? i zanim otworzysz zwłaszcza w tym dziale płaczliwe tematy, weźmiesz w ręce jakieś narzędzia ( i przede wszystkim - latarkę ) :?: i sprawdzisz to, co wyżej napisane?
 • Poziom 7  
  Okazało się, że przeciekał pojemnik proszku. Na jego spodniej części znalazłem podłużne pęknięcie skąd kapała woda, dlatego też wszystkie przewody były suche, a woda ściekała na pokrywę bębna co dawało wrażenie, że przecieka bęben. Problem rozwiązany, a temat uważam za zakończony.