Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki do max 200zł. (nauszne)

LipnyUser 28 Gru 2012 12:05 1623 7
  • #1 28 Gru 2012 12:05
    LipnyUser
    Poziom 8  

Witam zamierzam kupić słuchawki nauszne w przedziale cenowym do 200zł.
    Słuchawki będą używane w domu do laptopa\komputera PC - nie zamierzam ich nosić po mieście itp. Zależy mi na dobrym basie. Najlepiej aby były spore - żeby były wygodne i nie uciskały uszu, aby można było je użytkować kilka ładnych godzin... Przetworniki akustyczne 40mm mniejsze nie wchodzą w grę.
    Teraz może kilka słów do czego będą użytkowane:
    Sporo gram w gry typu FPS, więc zależy mi na tym aby dźwięki z gry były dobrze słyszalne np. kroki przeciwnika. ( w skrócie aby słuchawki nadawały się do gier...).
    Również słucham muzyki takiej jak Electro-Dance Dubstep jak i czasem polski dobry rap.

Więc można powiedzieć, że szukam trochę uniwersalnych słuchawek...
    Wiem idealnego rozwiązania nie będzie, ale chciałbym abyście pomogli mi w wyborze najbardziej pasujących słuchawek do moich wymagań.

0 7
  • #3 15 Lut 2013 01:11
    BratZenon
    Poziom 9  

Żeby nie zakładać nowego tematu,to się tu podepnę. Poszukuję słuchawek nausznych do 200 złotych, będą użytkowane do słuchania muzyki z iPod'a classic jak i z komputera, głównie szerokie spektrum metalu i rock'a. Słuchawki tylko do słuchania, mikrofon zbędny. Liczy się też to by były wygodne i dość wytrzymałe.

0
  • #4 15 Lut 2013 21:37
    Płaszczu
    Poziom 11  

Ja polecam sennheiser hd 555. Można używane kupić w tej cenie a są rewelacyjne.

0
  • #5 18 Lut 2013 14:13
    BratZenon
    Poziom 9  

A jeszcze jakieś inne, byś polecił?

0
  • #6 18 Lut 2013 15:16
    snoby2
    Poziom 15  

Tej samej firmy tylko model hD 485, posiadam takie i są bardzo dobre.

0
  • #7 25 Maj 2013 18:10
    apple.dragon11
    Poziom 1  

Trafilem na ten temat bo poszukuje jakis sluchawek powiedz mi gdzie mozna kupic hd555 za 200 zł ?? XD Jak mozesz najlepiej daj link.

0
  • #8 27 Maj 2013 16:22
    BratZenon
    Poziom 9  

Musisz na bieżąco przeglądać allegro i liczyć na łut szczęścia, gdyż ten model nie jest już produkowany.

0