Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dodge grand caravan 99/00 - odpala i gaśnie a nie wykazuje błędu na komputerze

28 Gru 2012 12:41 2184 2
  • Poziom 6  
    Witam
    Proszę o pomoc! Mój mechanik i elektryk rozkłada ręce i nie wie, co się dzieje z autem (proponuje zezłomowanie) ale zaledwie kilka tygodni temu wymieniałam skrzynie i szkoda mi go złomować...
    Dodge Grand Caravan automat 99/00 rok odpala i gaśnie..
    komputer nie wykazuje żadnych błędów
    prawdopodobnie to immobilizer, ale brakuje oryginalnego kodu i schematu - książki serwisowej auto też nie posiada
    Błagam o wskazówki
    Pozdrawiam
    Kasia
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    problem rozwiazany/?/? mialem ten sam problem przy voyagerze . okazalo sie ze przy wpince od panelu nawiewu upalil sie jeden przewod co bylo przyczyna gasniecia po 2 sekundach od uruchomienia auta... znalazlem sposob zeby go oszukac , zaraz po odpaleniu podnosilem do gory przeloczniki od szyb bocznych i przekrecalem jednoczesnie kluczyk do konca na uruchomionym aucie. resetowalo sie cos i auto nie gaslo...stosowalem ta metode zanim nie znalazlem przyczyny...jak zrobisz to umiejetnie to rpozrusznik nie dostanie w kosc..trzeba wyczuc moment
  • Poziom 6  
    Niestety mój problem nie został jeszcze rozwiązany, ale bardzo dziękuję za wskazówkę - przekaże wiadomość mechanikowi. Wkrótce dam znać czy udało się naprawić auto.
    Pozdrawiam