Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool AWG680 - zbiornik i łożysko

jaca2 08 Feb 2005 15:18 3239 6
    jaca2
    Level 11  
    Witam
    poszukuję jak w temacie zbiornika do tej pralki oraz łożysko na bębęn od strony zbiornika, z tym ostatnim raczej problemów nie ma. W serwisie powiedziano mi że trzeba wymienić na nowy typ zbiornika i co za tym idzie przeciwwagi i amortyzatory bo to wszystko jest inne, koszt nieopłacalny. Może ktoś posiada taki z demontażu, lub wie gdzie można kupić - pralka w stosunkowo dobrym stanie szkoda wyrzucić

---
    pozdr.
    User removed account
    User removed account  
    jaca2
    Level 11  
    Bleble wrote:
    A co się stało zbiornik został uszkodzony?
    Wszyskie części są dostępne więc nie wiem co to za serwis tak stwierdził
    Pozdrawiam

Serwis Whirlpool-a w sławetnym Grudziądzu nad Wisłą i właśnie z tego powodu nie kupię chyba pralki tej firmy. Kontaktowałem się gdzie indziej na temat naprawy proponowano mi naprawę tego - czyli zbiornik oba łożyska jakiś uszczelniacz lub dwa, uszczelnienie zbiornika plus robocizna około 400 zł. Z mojego punktu widzenia nie kalkuluje mi sie naprawiać 8-9 letniej praki, i muszę jak najszybciej kupić nową, ale chciałbym w najbliższym czasie już bez pośpiechu samemu naprawić starą bo mam komu ją odstąpić, a wiem że ta osoba nie może sobie pozwolić na nówkę.
    Jeżeli chodzi o uszkodzeni to zatarło sie łozysko i z mojego zaniedbania wywaliło dużą lochę w mocowaniu i zniszczyło jakieś plastikowe zabezpieczenie tego łożyska
    User removed account
    Level 1  
    wietka
    Level 15  
    MAM zbiornik (nowy ) ma łożysko
    ale mieszkam w mysłowicach (koło katowic ) :(((((
    zbiornik dosyć duży posłać to by była niezła paczka ..
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    jaca2
    Level 11  
    Bleble wrote:
    Zbiornik AWG-182,00 zł.
    Zespół bierny AWG-37,00 zł.
    Łożysko 6204 ZZ-7,50 zł
    Uszczelka v-oring 25-S-3,00 zł.
    To wszyskie części jakie potrzebujesz ceny sklepowe z oczywiście normalnego sklepu

Dzięki Bleble naświetliłeś mi sprawę

---
    pozdr.