Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 Sedan, zestaw do 3 tysięcy?

28 Gru 2012 21:33 1689 10
  • Poziom 10  
    Witam
    Czy jest szansa na jakiś średni zestaw do 3tys? Chodzi o kable, głośniki przód, radio, sub (moze 2) i wzmak. Oczywiście w grę wchodzą części używane.
  • Poziom 28  
    Jeśli radio i wzmacniacz poszukasz w używkach to powinieneś w tym budżecie zrobić już fajne nagłośnienie. Jeśli nie boisz się używanych głośników to tym bardziej coś dobrego możesz znaleźć. Pamiętaj że najważniejsze jest wygłuszenie i dobre okablowanie. Pewnie z 500 zł będziesz musiał na to przeznaczyć o ile nie więcej.
  • Poziom 10  
    Myślałem trochę o radiu i wyrok padł chyba na CDA-9855R, co myślicie o nim? Kable mówisz? Jakiej firmy najlepiej? Mam pytanie co do suba, czy jeden wystarczy do sedana? Czy może lepiej dwa i jakiś lepszy wzmak?

Może poczytasz o tym radiu i o całej reszcie?

Jest tego tu bardzo dużo.
  • Moderator CarAudio
    Na 99% Twoich pytan odpowiedzi juz sa na forum.
  • Poziom 28  
    O tym radyjku można znaleźć sporo informacji. Co do kabli to ważne żeby były ofc.
  • Poziom 10  
    O tym radiu czytam już od jakiegoś czasu, dużo osób je poleca. Najbardziej zależy mi żebyście polecili jakiegoś suba który poradzi sobie z sedanem i wzmacniacz do tego, bo nie mam pojęcia od czego zacząć. Wiem że jest masa informacji tu na forum, ale muszę mieć jakiś punkt zaczepienia żeby zawęzić poszukiwania.
  • Poziom 25  
    Radyjko fajne ale obsługa paska TouchGlide (czy jak to się tam nazywa) była dla mnie uciążliwa. Celowałbym raczej w 9835r tyle że, to może przekroczyć twój budżet. Popatrz może za używka Kenia KDC-BT60U. Procek, czasówki, filtry ma, brzmienie tez porównywalne z 9855r.
    Co do suba... Jakie masz to auto? Jakiej muzyki słuchasz? Jakie oczekiwania?
    Powinieneś i tak zacząć od odpowiedniej aplikacji przodu.
  • Poziom 10  
    Jedni sobie chwalą ten pasek a drudzy nie, zależy od upodobań. Samochód taki jak w temacie Passat B5 1.9TDI, co do muzyki to przez większość czasu leci dance/pop czasem set, no i nieraz zdarzy się jakiś hip-hop. Chciałbym żeby było głośno, ale czysto jak najmniej zniekształceń. Poczytałem trochę forum i w moim przedziale cenowym ludzie bardzo polecają DLS R6.
  • Poziom 25  
    Chodzi Ci o R6A? Jeśli tak to bardzo fajny zestaw, w dobrze wygłuszonych drzwiach woofer kopie pięknie. Co do suba to pomyśl nad 2x10" lub mocną 12". Nie będę pisał co dokładnie, bo ludzie zarzucają mi na forum że handluję pewną marką :P
  • Poziom 10  
    Tak właśnie o R6A mi chodziło, śmiało możesz napisać co dokładnie miałeś na myśli. W końcu miałbym od czego zacząć poszukiwania ;D

Pomogę Ci i zachęcę do czytania.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

• Poziom 25  
    2x RE Audio SR12-D4 na przykład. 2xSE 10 Tez byłby ok ale to już przewyższa troszkę twój budżet. Do 2 SRów piecyk około 1kW przy 1 ohm i masz szybkie i mocno grające suby.
    Możesz tez pomyśles nad 2x Rainbow Hammer lub 2x Rockford Fosgate P2.