Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

router Netgear WNR2200 - router WNR2200 rozłącza internet

Widan83 28 Gru 2012 22:46 1257 0
    Widan83
    Poziom 7  
    Witam
    Mam problem z routerem Netgear WNR2200 a mianowicie, router czesto gubi zasięg Wifi, nie było to uciążliwe przy normalnym korzystaniu z internetu lecz gdy włączam grę GHOST RECON po kilku minutach zawiesza się cały komp i pomaga tylko hard reset.
    A dokładnie zauważyłem że wygląda to tak. Na moim komputerze jest odpalona gra, na drugim kompie włączona jest telewizja internetowa oprocz tego w tym czasie podłączony jest do routera przez wifi (iphonei samsung galaxyII) siedziałem i grałem na drugim kompie chodzila telewizja przyszła moja dziewczyna i włączyła z uśpienia tableta (piąte użądzenie [tablet samsung galaxy 2]) włączyła Facebooka i w jednym momencie mi zawiesił się komp telewizja się przycieła i jej internet na tablecie też się przyciął z tym że ja musiałem zrobić twardy reset a tel. ruszyła dalej po 10 sekundach i teblet też ruszył. Dodam że dzieje się to w sumie tylko na tej grze dziwne.
    Co może być przyczyną tego dziwnego zachowania (złe ustawienia routera? router nie wydala na tyle użądzeń na raz?) macie jakieś porady?

Dodam że moj komp to Packard bell lj75 z kartą sieciową atheros, drugi komp to sony vaio VGN-nr32l, usługodawcą internetu jest UPC w Irlandii 30mb/s.