Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa B - lusterka Corsa b nie działają

panek5306 29 Gru 2012 17:46 1596 0
  • #1 29 Gru 2012 17:46
    panek5306
    Poziom 9  

Witam Panowie.
    Mam problem z lusterkami w mojej Corsinie B rocznik 98 silnik 1.2 16v. Mianowicie chce sobie zamontowac full opcje lustra tzn podgrzewane i elektrycznie sterowane.
    Wiec zakupiłem lusterka, silniczki, przełącznik do sterowania wraz z włącznikiem ogrzewania luster. Wszystko podpiąłem pod oryginalną instalacje która już oczywiście była w aucie i nic nie działa. Wiec co zrobiłem dalej przedzwoniłem kable od luster do przełącznika i jest ok. Kolejno zlokalizowałem przekaźnik od lusterek który znajduje się w skrzynce z bezpiecznikami i jest wpięty w górnym rogu z lewej strony kolor zielony wiec go wyjąłem i rownież przedzwoniłem czy któryś kabel z włącznika w ogóle idzie na przekaźnik i znalazł się jeden brązowy i to właśnie kabel na którym w gnieździe przekaźnika jest napięcie a na przełączniku do sterowania lusterek nie ma nic. Kolejno wziąłem schemat no i na tyle co się znam to powinno działac. No i nie wiem czemu w ogóle na przełączniku nie ma żadnego zasilania. Co mam jeszcze zrobic sprawdzic?? czy na przekaźnik zasilanie idzie już z bezpiecznika odpowiedzialnego za lusterka?? pytam gdyz bezpiecznika nie mogę zlokalizowac a napiecie na przekaźniku jest wiec bezpiecznik powinnien byc dobry?? co może by przyczyną Pomocy Panowie szukałem ale nic nie ma o takim przypadku

0 0