Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komputer nie wykrywa urządzeń USB

damianax260 29 Dec 2012 18:59 2223 2
    damianax260
    Level 13  
    Witam , mam nietypowy problem , Niedawno przesiadłem się na Windows 8 x64 .. i dziś podłączam pada by zagrać w jakąś gre a tu nic , pad świeci ale windows go nie wyrywa (w każdym porcie tak jest) wiec pomyślałem że pad może nie działa , sprawdziłem kierownice to samo , następnie jeszcze jednego pada też to samo , wiec nie możliwe żeby wszystkie urządzenia sie popsuły dodam jeszcze że inne urządzenia działają poprawnie np pendrive albo mysz pod USB , co może być przyczyną tego problemu , i jak go rozwiązać ? . Dzięki za pomoc z góry.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    l0qin
    Level 10  
    no cóż, może się to wydawać dziwne, ale prawdopodobnie 8-ka nie obsługuje twoich urządzeń bez dodatkowych sterowników: obydwu padów i kierownicy, sprawdziłeś ich dostępność na stronach producenta urządzeń ? może drivery do W7 rozwiążą Twój problem ?
    damianax260
    Level 13  
    właśnie zainstalowałem kierownice (logitech momo ) po zainstalowaniu wykryło , pada mi wykrywa jako kontroler gier zogdny z HID ale nie działa , nie ma go w urządzeniach i drukarkach i w grach też nie działa pad to Tracer Proton Shot , pobrałem sterowniki ale w formie instalki nie działają a nie moge znaleźć w postaci plików ;x

Dodano po 59 [sekundy]:

ID urządzenia może ktoś mi pomoże ..
    HID\VID_0E8F&PID_0003&REV_0107
    HID\VID_0E8F&PID_0003
    HID_DEVICE_SYSTEM_GAME
    HID_DEVICE_UP:0001_U:0004
    HID_DEVICE
    dzięki

Dodano po 13 [minuty]:

dobra pad działa w grze juz ale dlaczego nie wykrywa go tutaj : Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Urządzenia i drukarki
    dziwne ...