Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem ze stabilnym połączeniem, w speed test wszystko ok.

DzonyKalesony 29 Dec 2012 21:50 1023 6
    DzonyKalesony
    Level 2  
    Od jakiegos czasu, chyba od okolo 3 dni mam problem z polaczeniem internetowym. Wydajnosc lacza jest slaba, a mimo to na testach predkosci wykazuje, ze jest optymalna. Ping non stop jest w granicach 250-500, mimo to na speed tescie wynosi 30-50. Czesto tez zdarzaja mi sie freezy lub kicki w grach internetowych, po czym wszystko wraca do normy. Jedyna rzecz, jaka udalo mi sie zauwazyc to to, ze jest zdecydowanie wiecej pakietow odebranych niz wyslanych. Moglby mi ktos z tym pomoc ??
  • Helpful post
    Quaras
    Level 14  
    Sprawdź kable zacznij od tych w domu. Wypinguj, np. inny komputer w sieci domowej. Potem brame domyślną, a na końcu jakiś zewnętrzny serwer. Dzięki temu dowiesz się, czy wina nie leży po twojej stronie. Poza tym Ping w grze jest zależny również od serwera gry a nie tylko od Ciebie. Jeśli zdarzają Ci się kicki, to sprawdź połącznie z gniazdem oraz kabla z routerem i złącza router-świat (nie wiem jaki masz). Bo możliwe, że połączenie jest co jakiś czas zrywane czego nie odczujesz przy normalnym korzystaniu z internetu.
    DzonyKalesony
    Level 2  
    Nie ma jak sprawdzic do innego urzadzenia, gdyz mam radiowke ( brak routera ) . Pingi wygladaja tak
    Brama:
    -5
    -195
    -321
    -345
    Inny serwer ( google.com ):
    -29
    -35
    -30
    -27
    Wp.pl:
    -17
    -17
    -17
    -17
    Ping skacze bardzo nieregularnie ( w sekunde od 30 do 2000 ). Problem zdarzal sie juz kilkukrotnie, ale nie w takim natezeniu. Zdarza sie tez, ze po kicku nie moge polaczyc sie z zadna strona na przegladarce, ani z serwerem teamspeaka3. A do gry loguje sie bez problemu.
  • Helpful post
    CHACA
    Level 43  
    Internet radiowy- brak routera= telefon do dostawcy. Jaka antena jest u Ciebie?
    DzonyKalesony
    Level 2  
    Żebym to ja pamiętał, mówił mi, ale nie myślałem, że będzie aż tak źle :|. Zadzwonię jutro i dam Wam znać.
    DzonyKalesony
    Level 2  
    Juz po sprawie, dzieki ^^
    CHACA
    Level 43  
    A coś bliżej byś opisał.