Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Toshiba 40VL758 - Brak MUX 1 i MUX 2- Bia造stok

teajay 30 Gru 2012 08:24 1971 4
  • #1 30 Gru 2012 08:24
    teajay
    Poziom 2  

Witam

Niestety ale mam problem z odbiorem telewizji cyfrowej w Bia造mstoku.M鎩 sprz皻 to telewizor Toshiba 40VL758, a antena pokojowa to DVB-T LTC DVBT05. Mieszkam na ulicy 奸usarskiej(budynek Jaz-Budu) i odbieram tylko MUX 3, czyli raptem 6 kana堯w. Dodatkowo analogowo uda這 mi si z豉pa TVN,ale jako jest do嗆 przeci皻na. Co do kana堯w MUX 3 to jako嗆 jest dobra. U篡wam strojenia automatycznego, i mimo manewr闚 anten, znajduje mi tylko MUX 3. Strojenie r璚zne te nie pomog這. Multipleks 3 zg豉sza si jako NW 01 MAZ . Czy kto m鏬豚y mi pom鏂, jak捷 rad lub sugesti?

Pozdrawiam

0 4
  • #3 30 Gru 2012 14:56
    teajay
    Poziom 2  

Sprawdzi貫m i wysz這 mi, 瞠 瞠by odbiera pozosta貫 multipleksy musze kupi anten kierunkow >100km, bo mam balkon skierowany na po逝dnie i chyba nie b璠zie mi 豉pa這 sygna逝 z najbli瞠j po這穎nych "Krynic". Pozostaj Siedlce albo Warszawa. Dzi瘯i za pomoc.

0
  • #4 30 Gru 2012 17:33
    elektryk_siedlce
    U篡tkownik obserwowany

teajay napisa:
    Pozostaj Siedlce albo Warszawa. Dzi瘯i za pomoc.

Wybra豚ym nadajnik Siedlce/υsice poniewa wydaje mi si,瞠 masz du穎 bli瞠j i do tego lepszy profil terenu.:)Jak chcesz to pomyszkuj na dvbtmap.eu i sprawd gdzie jest lepszy profil terenu.Jak chcesz to mo瞠sz tu wklei zrzut a my pomo瞠my ci oceni kt鏎y nadajnik masz wybra. :D
    teajay napisa:
    Sprawdzi貫m i wysz這 mi, 瞠 瞠by odbiera pozosta貫 multipleksy musze kupi anten kierunkow >100km

A gdzie ty tak sprawdzi貫??W twoim wypadku w 100% wystarczy taka antena.:)

0
  • #5 30 Gru 2012 19:07
    _cheetah_
    Poziom 37  

teajay napisa:
    Sprawdzi貫m i wysz這 mi, 瞠 瞠by odbiera pozosta貫 multipleksy musze kupi anten kierunkow >100km, bo mam balkon skierowany na po逝dnie i chyba nie b璠zie mi 豉pa這 sygna逝 z najbli瞠j po這穎nych "Krynic". Pozostaj Siedlce albo Warszawa.
    Pozostaje Ci odbi鏎 Krynic z odbi, co bywa troch trudniejsze, ale zwykle si udaje. Zaczynasz od anteny pasywnej ('siatka', logoperiodyczna, Yaga), jak nie da rady - dok豉dasz wzmacniacz. A je郵i si nie uda - antena na dach.

0