Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki do gier i muzyki do 180zl

kaktus714 31 Gru 2012 00:35 1779 14
  • #3 31 Gru 2012 02:25
    kaktus714
    Poziom 7  

Więc moja 2 propozycja (HD202 + zalman) to dobry wybor?

0
  • #4 31 Gru 2012 13:24
    maateoo18
    Poziom 16  

Dobry, ale zastanów się czy nie lepiej zakupić tych urządzeń osobno. Mikrofony stacjonarne pod USB mają dużo lepszą jakość dźwięku od tych na jacku. Te z jackiem korzystają ze zintegrowanego przetwornika analog/cyfra a w większości przypadków zintegrowany nadaje się do wytarcia nie powiem czego.
    Polecałbym Ci zestaw HD201 + Logitech desktop USB. W internecie znajdziesz wiele testów obu tych urządzeń bo są bardzo popularne ze względu na dobrą jakość (jeśli nie jesteś maniakiem) i przystępną cenę.

0
  • #5 31 Gru 2012 14:21
    kaktus714
    Poziom 7  

Teraz mam mikrofon stojacy tak jak ten logitech i jest bardzo slaby. Wszyscy mowia mi ze mnie slabo slychac, dlatego wole miec mikrofon przy ustach. Tylko dalej nie wiem czy wybrac hd202+ mikro czy creativ'y

0
  • #6 31 Gru 2012 14:29
    zieloczek100
    Poziom 38  

Shure SRH240 albo CAL. CAL potrzebują dobrego źródła dźwięku. Ja po długich namysłach zamawiam CAL. Zwiększ moc mikrofonu, albo kup jakiś inny ;)

0
  • #7 31 Gru 2012 15:43
    _haker_1
    Poziom 32  

To znaczy, ze slaby mikrofon - co za roznica czy jest 10cm od ust czy metr.. Chyba, ze to mikrofon za 10zl - wtedy faktycznie, moze byc problem. Osobiscie mam jakiegos SoundMax'a przyklejanego do monitora za 35zl i dzwiek jest ok (na moje potrzeby) - co do mikrofonu na USB - czy ja wiem.. Nowe, zintegrowane dzwiekowki nie sa takie zle - nie to, ze sa dobre ale to nie to co bylo 5-7 lat temu. Jesli posiadamy jakas niezintegrowana karte to mikrofon na USB raczej mija sie z celem - niestety nie wiemy co ma autor. W sumie do takich zastosowan, to naprawde mala roznica co sie kupi - byle nie jakas chinszczyzna za 10zl z allegro.

Co do sluchawek - osobiscie bylbym za Aurvana. Nigdy hd202/201 nie mialem wiec nie mam pojecia jak sie sprawuja. AKG k44 nie przypadly mi do gustu - jakis taki badziewiasty plastik, jack do wymiany po roku, a i jesli chodzi o komfort tez mi nie podpasowaly - oczywiscie to moje osobiste odczucia.

Z drugiej strony 2 lata temu zakupilem AKG K172HD za 550 czy 600zl i.. uzywam ich na rowerze zeby uszu mi nie przewialo - absolutnie nie da sie ich uzywac do komputera (strasznie uciskaja uszy) i od dobrych 4 czy 5 lat uzywam... 23-letnich Pioneer'ow, ktore dostalem od taty. Sluchawki mozna mlotkiem okladac i nic im nie jest - po kablu mozna jezdzic krzeslem ile sie chce jedyne co to sie tylko brudzi. Jakos dzwieku oczywiscie znacznie odstaje od AKG ale sa to jakwygodniejsze sluchawki jakie kiedykolwiek mialem.

0
  • #8 31 Gru 2012 16:24
    kaktus714
    Poziom 7  

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. A co myslicie o tych Tacticach? Z tego co czytalem jak na swoja cene sa dobra i dolaczaja do nich karte muzyczna.

0
  • #9 31 Gru 2012 16:46
    zieloczek100
    Poziom 38  

hakerze mogę poprosić o zdjęcie tych wiekowych Pioneerów? ;)
    Sam mam wzmacniacz Unitry który ma ponad 20 lat. Kiedyś mi spadł z lepiej jak metr na ziemie, jedyne co się stało to w jednym kanale spalił się bezpiecznik, wymieniłem i działa do dzisiaj ;) Mój tata a raczej dziadek kupił spod lady ;)
    Kiedyś liczyła się jakość a nie ilość.

Do tego mój wzmacniacz z podpisu gra lepiej z tymi kolumnami niż nie jedno kino domowe/wieża w przedziale ok 1000zł.

0
  • #10 31 Gru 2012 17:09
    fiend_
    Poziom 43  

W życiu HD201, grają jak philipsy za 30zł
    202 są dużo lepsze, w sumie lepsze od moich obecnych K44
    K44 grają bardzo neutralnie, o ile w grach to nie przeszkadza to przy muzyce trzeba pobawić się equalizerem. HD202 grają ciepło, głęboki bas i całkiem dobrze stonowana reszta.
    Creative > Sennheiser, jeszcze w zbliżonej cenie brałbym bez namysłu.

0
  • #11 31 Gru 2012 17:19
    maateoo18
    Poziom 16  

HD201 grają słabo? No proszę Cię... Miałeś je na uszach? Mają bardzo fajny, naturalny dźwięk, i są bardzo wygodne, a do tego tanie.
    Creative<< Sennheiser zawsze i wszędzie.

0
  • #12 31 Gru 2012 17:26
    zieloczek100
    Poziom 38  

Dlaczego uważasz, że są lepsze niż CAL?

0
  • #14 31 Gru 2012 20:23
    _haker_1
    Poziom 32  

zieloczek100 napisał:
    hakerze mogę poprosić o zdjęcie tych wiekowych Pioneerów? ;)
    Sam mam wzmacniacz Unitry który ma ponad 20 lat. Kiedyś mi spadł z lepiej jak metr na ziemie, jedyne co się stało to w jednym kanale spalił się bezpiecznik, wymieniłem i działa do dzisiaj ;) Mój tata a raczej dziadek kupił spod lady ;)
    Kiedyś liczyła się jakość a nie ilość.

Do tego mój wzmacniacz z podpisu gra lepiej z tymi kolumnami niż nie jedno kino domowe/wieża w przedziale ok 1000zł.

Ano masz racje - kiedys Unitra takie rzeczy produkowala, ze dzis 95% sprzetu sie do niej nie umywa. Zdjecie wstawiam wraz z porownaniem do tych nieszczesnych AKG.. Ciezko dostac na allegro, ale widzialem je raz za bodajze 35(?)zl - smieszna cena jak na taki sprzet.

Słuchawki do gier i muzyki do 180zl

0
  • #15 01 Sty 2013 19:36
    kaktus714
    Poziom 7  

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowalem się na HD202 + zalman.

0
  Szukaj w 5mln produktów