Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark 70.6 zapomniany wzór odblokowania

speedpc 31 Gru 2012 14:26 9543 6
  • #1 31 Gru 2012 14:26
    speedpc
    Poziom 9  

Witam posiadam tablet Lark 70.6 niestety syn zablokował go wzorem i nie pamięta kombinacji, na tablecie nie było konta google proszę o pomoc w odblokowaniu kombinacja klawiszy do hard reset itp. Pozdrawiam

0 6
  • #2 08 Sty 2013 11:34
    AB47
    Poziom 27  

A nie jest tak jak w telefonie ?
    Spróbujcie przy włączeniu przytrzymać boczne przyciski w różnych kombinacjach.

-1
  • #3 08 Sty 2013 13:13
    speedpc
    Poziom 9  

oczywiście próbowałem uruchamia mi się tryb awaryjny co nic nie daje, chciałem zmienić rom ale nie mogę się połączyć z urządzeniem komputer wykrywa sprzęt instaluje itd.. ale program LiveSuit nie widzi urządzenia, raz udało mi się że przy podłączeniu tabletu LiveSuit coś tam widział pokazywał jedynie błąd z połączeniem. Próbowałem na kilku komputerach wszystkie z win xpsp3.

0
  • #4 27 Mar 2013 09:03
    knd
    Poziom 2  

Witam, czy poradziłeś sobie z tym problemem ? U mnie identyczna sytuacja. Szukam jakiegoś romu który by na nim poszedł ale do tego modelu jak na lekarstwo. Szukałem też sterowników pod XP ale też ciężko cokolwiek do niego odszukać. Ma ktoś pomysł jak odblokować do dziadostwo ?

0
  • #5 28 Mar 2013 17:04
    zuzel2
    Poziom 8  

a w trybie awaryjnym hart reset lub przywrócenie ustawień fabrycznych ? da się ?

1
  • #7 18 Wrz 2013 20:37
    speedpc
    Poziom 9  

tablet naprawiony, zainstalowałem rom z karty sd i jest już ok zamykam temat

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo