Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Servizza
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Smart TV problem z 3D World

damian_00 31 Gru 2012 17:10 1386 2
  • #1 31 Gru 2012 17:10
    damian_00
    Poziom 10  

Witam.
    Przepraszam jeżeli już było, szukajka nic mi nie znalazła pod nazwą LG smart.

Mam problem ze Smart TV w LG a konkretniej z aplikacją 3D World.
    Problem polega na tym, że ładuje dłuższy czas i później wyrzuca komunikat o nie stabilności internetu.

Instalacja sieci wygląda następująco:

#1. Na dachu obiektu odbiornik radiowy RouterBoard (łącze dedykowane), następnie skrętką do switcha. Od switcha skrętką do rutera Tplink 740. (PPP w ruterze).
    TV < > router po kablu. Internet chodzi, youtube również, 3D world nie.

#2. W drugim przypadku instalacja wygląda dokładnie tak samo i ten samo objaw z tym, że TV < > router po WiFi.

Moje pytanie brzmi, czy ta aplikacja chodzi na jakichś innych portach o których nie wiem, które należy przekierować lub odblokować w sieci ?? Lub jakąś inną funkcję włączyć na nadajnikach bądź serwerze ?
    Jeżeli podłączę neta od innego dostawcy (również radiowego) na tych samych ustawieniach rutera wszystko ładnie i pięknie chodzi 3D World również.

Internet 5Mbit, sprawdzałem również na 15 Mbit jest to samo - 3D World nie działa.

0 2
  • Servizza
  • #2 31 Gru 2012 17:51
    dir3ctor
    Poziom 27  

Spróbuj zaktualizować oprogramowanie. TV sam nie wykryje najnowszego - trzeba ręcznie pobrać ze strony i wrzucić na pendrive.

0
  • Servizza
  • #3 01 Sty 2013 10:53
    damian_00
    Poziom 10  

Na internecie od innego operatora wszystko działa i szybko sie wczytuje łącznie z 3D World. Nie wydaje mi sie, że to kwestia softu w TV.
    Sądzę, że to coś w sieci jest przyblokowane, możliwe żeby firewall w RouterBoardzie łapał jakieś dropy ??

0
  Szukaj w 5mln produktów