Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco/Stralis - Podłączenie Autocoma Iveco Stralis 30 pin

02 Sty 2013 11:00 5886 4
  • Poziom 4  
    Zakupiłem Interfejs AutoCom Osobowe+Tir ze wszystkimi adapterami. Mam problem jezeli chodzi o Iveco Stralis posiadam 11 ciezarówek tego typu i z zadnym nie mozemy sie podłączyc adapterem Iveco 30pin. Niby adapter sprzedawany jako działający. Z innymi nie ma problemu. Czy ktoś pokonał to ???
  • Poziom 4  
    czytałem i domyślam sie ze pewnie piny bedą do zamiany któreś...jednak zadaje sobie pytanie dlaczego skoro sprzedawane są takie adaptery, które niby mają działać a jednak nie:( czy ktoś wie jaki powinien byc układ OBD2 do Iveco 30 pin??
  • Poziom 27  
    witam jeśli ktoś sprzedaje i "mówi "że działa to tylko mówi, natomiast prawda jest troszeczke inna chińczyk poprostu się pomylił ,oprócz iveco nie działa też wtyczka od volvo musisz dokupić osobno lub przerobić i nie daj się naciągnąć na wtyczki niby z elektroniką w środku (TO TYLKO ŚCIEMA )niema żadnej elektroniki rozdłubałem taką milimetr po milimatrze i nie natknołem sie na nią .Zasada jest taka kupujesz klony musisz się liczyć z niedogodnościami
  • Poziom 34  
    Niektóre Autocomy działają ze stralisem, niektóre nie loteriada, jeśli działają to i tak niezawiele w tych naupychanych elektroniką autach nie narobią, nawet ory. Jaltest słabo ogarnia ten model. Jak już chcesz przy nich coś robić Tylko Easym. Swoją drogą współczuję Ci być w posiadaniu aż 11 sztuk tych "jednostek", zwłaszcza zimą :-)