Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Candy Trio 501 X, nie kończy programu

katarzynanurzynska 02 Jan 2013 15:29 2901 6
    katarzynanurzynska
    Level 1  
    Panowie mam problem. Posiadam Candy Trio 501 X od 3 lat i pojawił sie 1 problem zmywarka po skończeniu "prania" nie płucze, nie kończy programu i piszczy. Był serwisant i powiedział iż trzeba wymienić panel sterujący( koszt ok.600 zł).Może jest inna rada, nie mam pracy i taka kwota to dla mnie majątek
    karol5608
    Level 28  
    Ale trzeba napisać coś więcej, czy grzeje wodę? A może problem z wypompowaniem wody?
    egza
    Level 10  
    Tak jak wyżej. Wszystko działa, oprócz programów pracy,nie kończy cyklu, omija płukanie.

Przykładowy schemat pracy zmywarki: wybieram program zmywania, program wykonuje wszystkie funkcje dochodzi do punktu płukanie i sygnalizuje na diodach błąd. Wybieram program płukanie (ponieważ naczynia są nie spłukane po poprzednim zmywaniu) no i wtedy płukanie działa.
    andmatel
    Level 10  
    Witam,
    Przyłączam się z problemem do tego tematu. Posiadam Candy Trio 9501. Problem jest dokładnie taki jak w pierwszym poście. Zmywarka myje naczynia ale nie przechodzi do następnego etapu - płukania. Objawy są następujące: wypompowywanie wody następuje bez końca, piszczenie co sekundę. Pompka i filtry sa 100% sprawne ponieważ przy programie z myciem dwukrotnym wszystko w porządku do momentu płukania. Czy ktoś potrafi coś doradzić?? Pilne!!

Pozdrwaiam.
    andmatel
    Level 10  
    Ponawiam zapytanie z poprzedniego postu. Najprawdopodobniej uszkodzony jest moduł programatora zmywarki. Czy ktoś potrafi podpowiedzieć jak można zdobyć ten moduł? Serwis nie wchodzi w grę ponieważ nie można się z nimi dogadać. Bardzo niemiła obsługa serwisu centralnego, który odsyła do serwisów lokalnych a te z kolei nie posiadają pracowników którzy potrafią zająć się tym tematem.

Pozdrawiam.
    R1
    Level 10  
    Mam taki sam problem z Candy Duo 609X. Piszczy (błąd E2) i nie wyłącza pompy. Pompa sprawdzana na krótki pracuje, wypompowuje wodę, ale nie do końca chyba, albo słabo. Wszystko chyba wyczyściłem.
    Czy udało Wam się rozwiązać problem?