Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy Trio 501 X, nie kończy programu

katarzynanurzynska 02 Sty 2013 15:29 2130 5
  • #1 02 Sty 2013 15:29
    katarzynanurzynska
    Poziom 1  

Panowie mam problem. Posiadam Candy Trio 501 X od 3 lat i pojawił sie 1 problem zmywarka po skończeniu "prania" nie płucze, nie kończy programu i piszczy. Był serwisant i powiedział iż trzeba wymienić panel sterujący( koszt ok.600 zł).Może jest inna rada, nie mam pracy i taka kwota to dla mnie majątek

1 5
  • #3 08 Sty 2013 13:08
    karol5608
    Poziom 28  

Ale trzeba napisać coś więcej, czy grzeje wodę? A może problem z wypompowaniem wody?

1
  • #4 08 Sty 2013 13:21
    egza
    Poziom 9  

Tak jak wyżej. Wszystko działa, oprócz programów pracy,nie kończy cyklu, omija płukanie.

Przykładowy schemat pracy zmywarki: wybieram program zmywania, program wykonuje wszystkie funkcje dochodzi do punktu płukanie i sygnalizuje na diodach błąd. Wybieram program płukanie (ponieważ naczynia są nie spłukane po poprzednim zmywaniu) no i wtedy płukanie działa.

4
  • #5 24 Maj 2015 19:22
    andmatel
    Poziom 9  

Witam,
    Przyłączam się z problemem do tego tematu. Posiadam Candy Trio 9501. Problem jest dokładnie taki jak w pierwszym poście. Zmywarka myje naczynia ale nie przechodzi do następnego etapu - płukania. Objawy są następujące: wypompowywanie wody następuje bez końca, piszczenie co sekundę. Pompka i filtry sa 100% sprawne ponieważ przy programie z myciem dwukrotnym wszystko w porządku do momentu płukania. Czy ktoś potrafi coś doradzić?? Pilne!!

Pozdrwaiam.

0
  • #6 27 Maj 2015 09:57
    andmatel
    Poziom 9  

Ponawiam zapytanie z poprzedniego postu. Najprawdopodobniej uszkodzony jest moduł programatora zmywarki. Czy ktoś potrafi podpowiedzieć jak można zdobyć ten moduł? Serwis nie wchodzi w grę ponieważ nie można się z nimi dogadać. Bardzo niemiła obsługa serwisu centralnego, który odsyła do serwisów lokalnych a te z kolei nie posiadają pracowników którzy potrafią zająć się tym tematem.

Pozdrawiam.

1