Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kolumny Pioneer cs3070 jaki do nich wzmacniacz dobrać?

02 Sty 2013 17:10 2763 18
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam okazje kupić kolumny Pioneer cs3070 a nie wiem do czego bym mógł to podłączyć? Czy ktoś mógł by mi polecić jakiś wzmacniacz lub amplituner?
    Słucham rap, hip hop, pomieszczenie 12m to wszystko było by podłączone do laptopa.
  • Poziom 31  
    lukasz963 napisał:
    Mam okazje kupić kolumny Pioneer cs3070 a nie wiem do czego bym mógł to podłączyć? Czy ktoś mógł by mi polecić jakiś wzmacniacz lub amplituner?

No to kup kolumny i napisz ile Ci kasy zostało na wzmacniacz .
    Jak kupisz wzmacniacz to napiszemy jak podłączyć kolumny .
  • Poziom 9  
    A wzmacniacz nie ma jakiegoś wpływu na rodzaj muzyki? Właśnie chciałem się dowiedzieć ile muszę wydać na taki wzmacniacz czy mnie stać na taki zestaw? 200zł wystarczy?
  • Poziom 23  
    Słyszałem te kolumny podpięte do Denona PMA 560 i brzmiały całkiem przyjemnie.
  • Poziom 9  
    nie znalazłem takiego na allegro, może ktoś by mógł polecić coś bardziej chodliwego?

Regulamin p.3.1.13. Jaką literą rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić pisownię! [P.]
  • Poziom 23  
    A ja znalazłem na allegro...poszukaj dobrze.
  • Poziom 31  
    lukasz963 napisał:
    nie znalazłem takiego na allegro, może ktoś by mógł polecić coś bardziej chodliwego?
    To co ,mamy szukać za Ciebie ? A może jeszcze zalicytować na aukcji ?
    Wysil się trochę , użyj Gogle , sam poszukaj , poczytaj w necie opinie użytkowników i dopiero wtedy pytaj o poradę a nie czekasz tylko na gotowe aby ktoś odwalił za ciebie całą robotę .
  • Poziom 31  
    Fajny opis dał sprzedający "sprawny jak na zdjęciach 360W"
    Na zdjęciach to on jest sprawny , tylko ciekawe czy gra ?
    No i te 360 W tak jakby sprzedający chciał zasugerować że ma taką moc wyjściową . Opisu w ogłoszeniu żadnego i zdjęcia takie że prawie nic nie widać .
    Ogólnie fajny wzmacniacz za taką kasę ,pod warunkiem że sprawny w 100% . Szkoda że to tylko ogłoszenie bo jakby co to nawet negatywa nie ma jak wstawić . No chyba że odbiór osobisty po sprawdzeniu działania .
  • Poziom 23  
    W specyfikacji tych kolumn maksymalna moc wzmacniacza to 120W, ale ja bym nie ryzykował. Myślę że 80-90W wzmacniacza o dobrej sprawności wystarczy by je dobrze wysterować. Można oczywiście podłączyć mocniejszy, ale wtedy trzeba uważać na potencjometr głośności.
  • Poziom 31  
    indianin11 napisał:
    W specyfikacji tych kolumn maksymalna moc wzmacniacza to 120W, ale ja bym nie ryzykował
    Ale czego byś nie ryzykował ? Zakupu , czy podłączenia pod kolumny .
  • Poziom 23  
    Nie byłbym pewny czy kolumny naprawdę wytrzymają 120W mocy ciągłej, a zdarzają się tacy którzy nie mają oporów w odkręcaniu gałki volume na full.
  • Poziom 9  
    W tym ogłoszeniu istnieje dla mnie odbiór osobisty bo to sama miast, co mam sprawdzić czy gra jak się pod niego podłączy kolumny czy wszystkie przyciski gałki reagują? coś jeszcze mogę sprawdzić?
  • Poziom 23  
    Zajrzyj do środka czy nie był "grzebany",sprawdź zaciski głośnikowe, potencjometry czy nic nie trzeszczy. Jeśli ogólnie będzie widać że sprzęt dużo przeszedł to radzę nie brać.
  • Poziom 31  
    indianin11 napisał:
    Nie byłbym pewny czy kolumny naprawdę wytrzymają 120W mocy ciągłej,
    Ale ten wzmacniacz ma 2x54W przy 8 Ohm .
    360W to on pobiera z sieci .
  • Poziom 23  
    Nie pisałem konkretnie o tym wzmacniaczu,a raczej ogólnie.
  • Poziom 9  
    masz racje że on ma 2x54W przy 8 Ohm nawet na forum było o nim czyli za słaby? Bo jeśli ok to może skocze i go obejrzę, a jeśli chodzi o serwis takiego sprzętu to jest problem z tym? Czy się kupuje następny bo te wzmacniacze maja swoje lata i nie chciał bym wydawać dużo bo się nie znam a z czasem bym wymieniał na coś lepszego. Dzięki za pomoc
  • Poziom 31  
    lukasz963 napisał:
    masz racje że on ma 2x54W przy 8 Ohm nawet na forum było o nim czyli za słaby?
    Wystarczy ! Na pokój 12m ? Aż za dużo . Przynajmniej głośniki będą miały zapas mocy .