Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piec CO Buderus Logamax U 004

09 Lut 2005 11:36 5284 6
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    z mojej praktyki wiem że przyczyną nie jest elektronika lecz prawidłowo ustawiona mieszanka
  • Poziom 20  
    Kemot1 napisał:
    Problem w tym, że nowa płyta z elektroniką kosztuje ponad 100PLN (cały piec 2700).

Pozdrawiam
    Tomek
    Przeniesiono z: Schematu/instrukcji... [h]

to chyba mialo byc ok 1000 pln :)

a co do problemu to serwisant powinien wpasc na pomysl aby podmienic na jakis czas te nieszczesna plyte - co pewnie nic by nie dalo bo fakt faktem jak mowi kolega wyzej sklad mieszanki pewnie jest tu problemem.

proponuje mala regulacje cisnienia gazu na palnik i kompleksowe wyczyszczenie calego pieca
  • Poziom 17  
    witam nic nieregulować na palniku bo będzie nieszczęscie to morze zrobić tylko ktoś kto ma pojęcie co robi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stego co opisujesz to stawiał bym na elektroniką niestety schematów niema
    w dokumentacji poz....
  • Poziom 15  
    Nagminny stan awari wcale nie musi być związany z elektroniką. Nie jestem pewny co to jest za rodzaj pieca ale zaczoł bym od sprawdzenia czujników płomienia. napisz coś więcej to postaram się Ci coś doradzić.
  • Poziom 17  
    Oczywiśćie trzeba sprawdzić wszystkie pozostały elementy ale to zostało sprawdzone przez serwisanta tak myśle jak jest coś potrzebne z papierów !! To tylko na "pw" lub emila

Pozdrawiam

Zmieniłem duże literki na takie jak powinny być poszę nie pisać z użyciem przycisku Caps lock
    kosmita
  • Poziom 13  
    nagminny stan awari spowodowany jest czujnikiem temp wody kotłowej
    pomimo prawidłowych wskazań na mierniku potrafi przerywać proponuje
    wymienić koszt ok 50 pln Opisz coś więcej o występójącej usterce