Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B5 - Brak oświetlenia bagażnika.

02 Sty 2013 21:06 9396 11
  • Poziom 9  
    Witam, wymieniając żarówkę w mojej audi a4 b5 przez przypadek zwarłem plus i minus i od tego czasu nie mam podświetlenia.Sprawdziłem już wyłącznik w klapie jest ok, bezpiecznik też proszę o pomoc!
  • Poziom 31  
    Chyba na tyle możesz stwierdzić czego brakuje w oprawce żarówki, plusa czy masy? Jeżeli masy a włącznik ok to może słynna wiązka klapy się posypała?
  • Poziom 25  
    Zasilanie z bezpiecznika 38, a potem probóweczka i po kolei :D . a i bezpiecznik sprawdzić "na probówkę" nie "na oko". :D
  • Poziom 9  
    Brakuje plus a bezpiecznik 38 sprawdzałem jest ok
  • Poziom 34  
    helix155 napisał:
    Brakuje plus a bezpiecznik 38 sprawdzałem jest ok

To sprawdź bezpieczniki jeszcze raz tylko poszukaj jak.
  • Poziom 10  
    Witaj, przerabiałem ten sam problem w swoim aucie.
    Problem rozwiązałem w ten sposób, że podłączyłem się + do oświetlenia wnętrza a - do zamka w klapie. Mam gdzieś instrukcję krok po kroku jak to zrobić. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie to mogę odszukać i wkleić. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam odswierze temat mam taki sam problem zwarlem plus z minusen od lampki w bagazniku ... padl mi bezpiecznik bo nie dzialala centralka chyba 38 teraz centrala dziala ale dalej nie mam oswietlenia co moze byc ?zarowki ok sprawdzalem podpinajac listwe led pod styki nie swieci
  • Poziom 25  
    Czego brakuje + czy -?
    + z bezpiecznika ,- z mikrostyku w zamku.
  • Poziom 9  
    Jeszcze nie wiem w sobote bede myslal .. a jest opcja ze stycznik sie zawiesil bo tam jest jakas kulka czy cos takiego i potrafi sie zawiesic .. wolalbym zeby dalo sie to zrobic normalnie niz kombinowac .. ale tak to jedt jak sie nie chcialo zaizolowac kabelka jak przdciagalem pod ledy..:(
  • Poziom 9  
    Wiec tak wzialem probnik z kabelkien i dotknalem jednym do wsowki w oprawce a 2 koncem probnika do nie malowan3j czesci i nic z 2 kablem to samo.. na elektronicznym mierniku na opcji tej co oiszczy tez nic cisza .. moze zawiesik sie stycznik w klapie ten z lewej strony zamka
  • Poziom 17  
    100% bezpiecznik.... z którego roku masz to Audi?
  • Poziom 9  
    Nie to nie bezpiecznik rok 97 bezp. 38