Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

soft do kart purple fun galaxy

omegatd 09 Feb 2005 12:41 3216 7
 • #1
  omegatd
  Level 11  
  witam mam pytanie jaki jest najlepszy soft do kart purple fun galaxy i jaki soft trzeba wgrac do tunera czy taki jak do funrarri?bo padla mi karta funrarri /spadla na ziemie/ i rusza sie kwarc ,prawdopodobnie uszkodzil sie.Nastepnie czy jesli zmienie kwarc z 12mhz na 16mhz to nic sie nie stanie z funrarri?prosze o odpowiedz ewentualnie o link bym mogl poczytac
 • #3
  tarjer
  Level 12  
  Kwarc możesz zmienić tylko musisz zmienić wsad do karty pod kwarc 16.
  (czasami w zależności od rodzaju eeproma który masz na karcie mogą być problemy trzeba sprawdzić).
  No i oczywiście pytanie co masz na karcie funrari atmegę czy atmela jeżeli ATMegę to lepszy kwarc 16 jeżeli atmela to kwarc 12.
  Jeżeli chodzi o soft do tunera to trzeba napisać do jakiego tunera.
 • #5
  Hirek2
  Level 25  
  Quote:
  Regulamin forum
  Wysyłanie materiałów dotyczących łamania zabezpieczeń programowych lub sprzętowych na publiczne forum jest niedozwolone. Jeżeli chcesz koniecznie przekazać ważne informacje drugiej osobie, użyj systemu Prywatnych Wiadomości lub e-mail.
 • #6
  lechoo
  Level 39  
  Kolega tarjer jest tutaj nowy i chyba nie wie, że za zamieszczanie takich załączników można dostać ostrzeżenie... Poczytaj sobie regulamin i kilka przyklejonych na początku tego działu postów.
 • #7
  MIREK54
  Level 26  
  Koledzy uszanujmy regulamin tego forum - jest tyle innych problemów technicznych związanych z tunerami satelitarnymi ,a jak zamkną to już nic nie pozostanie tylko kombinować samemu,a poco odkrywać koło skoro jest odkryte.Jest też przecież tyle innych for o tematyce softów alternatywnych!!!!!!!