Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka LG 1089ND czy Gorenje 6623/s

03 Sty 2013 10:34 4698 4
  • Poziom 2  
    Bardzo proszę o poradę, którą pralkę lepiej kupić. Zależy mi przede wszystkim niskiej awaryjności sprzętu.
    Czytałam wiele opinii również na tym forum chwalących gorenje, jednak wczoraj w sklepie z częściami zamiennymi AGD pan bardzo zachwalał mi właśnie ten model LG.
    Z góry dziękuję za opinie.
  • Poziom 9  
    annula napisał:
    Bardzo proszę o poradę, którą pralkę lepiej kupić. Zależy mi przede wszystkim niskiej awaryjności sprzętu.
    Czytałam wiele opinii również na tym forum chwalących gorenje, jednak wczoraj w sklepie z częściami zamiennymi AGD pan bardzo zachwalał mi właśnie ten model LG.
    Z góry dziękuję za opinie.

LG bez 2 zdań jest to jeden z niższych - tańszych modeli, ale ok też bym polecił http://jaka-pralke-kupic.pl/
  • Poziom 14  
    Każdy zachwala swoje

Ogólnie to jest tak, złe opinie:
    - najtańsze bosche
    - mastercoock
    - amica
    Przeciętne:
    - wszystko co nie wymieniłem
    Dobre:
    - miele

Poza tym, to patrz w pralce na co Ci zależy (ilość obrotów 1000 czy 1200) - dodatkowe funkcje jak directdrive cz ecobubble ;) itd.
  • Poziom 11  
    Nie mamy danych odnośnie awaryjności sprzętu LG natomiast pralki w stosunku do innych sprzętów AGD jakie produkuje Gorenje mają najniższą ilość zgłoszeń do serwisów (oczywiście w kategorii "duże AGD"). Wniosek jest jeden :).
    A Pan w sklepie zachwala to co musi zachwalać bo na magazynie się kurzy nadmiar sprzętu ;).
  • Poziom 9  
    Powiem tak.... Zajmuję się Agd od bardzo dawna ( sprzedaż jak i opieka sprzedawcami) Prawdą jest iż jakieś priorytety posiadają, jednak na pewno nie podział markowy. Ciężko ocenić awaryjność po danych z serwisu bo np biorąc pod uwagę sprzedaż to bardzo duży procent więcej odzie LG- więc jak to się ma do napraw.
    Moderowany przez mrhari:

Link do innego forum skasowałem.
    3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.