Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć kamerę cofania do telefonu galaxy note

IPSX 03 Sty 2013 12:52 7089 3
  • #1 03 Sty 2013 12:52
    IPSX
    Poziom 9  

Witam

Jak w temacie , jak najlepiej podłączyć kamerę cofania z wyjściem cinch do telefonu który ma tylko port USB mini.
    Czy może lepiej poszukać kamery cofania z WiFi i poprzez te WiFi połączyć obraz z telefonem ?
    A teraz wyjaśnię jak bym chciał z tego korzystać:
    Kamerę cofania podpinam do światła cofania które będzie dla niej zasilaniem, a z telefonu korzystam jak z nawigacji i podpięty jest zasilacz z ładowarki.
    Chciał bym podłączyć do telefonu adapter MHL który ma w sobie opcje ładowania telefonu oraz wejście video vga i jak to połączyć z kamerą cofania która ma tylko jeden kabel cinch ?
    Czy możecie coś doradzić?
    Sugestie i propozycje bym kupił gotowy zestaw odpadają bo nie po to kupowałem ten telefon i instalowałem na nim automape by obok niego na szybie montować nawigację z wejściem rgb czy coś podobnego aby pokazywało mi obraz z kamerki cofania.

0 3
  • Pomocny post
    #2 03 Sty 2013 13:44
    DarkSnakee
    Poziom 19  

Cytat:
    To małe urządzenie pozwala na oglądanie video w jakości HD bezpośrednio ze smartfona bez straty jakości sygnału. To duże udogodnienie dla tych, którzy tracili czas na zgrywanie filmów czy obrazów z pamięci telefonu by obejrzeć je na dużym ekranie.

Z tego co zrozumiałem komunikacja jest jednokierunkowa .. czyli z telefonu na zewnątrz tak więc ten pomysł z przekazaniem obrazu do telefonu może być niewykonalny ..

1
  • #3 08 Sty 2013 13:18
    IPSX
    Poziom 9  

rozumiem a w jakiś inny sposób niż za pomocą adaptera MHL da radę ?

2
  • #4 08 Sty 2013 13:37
    Pawel2420
    Poziom 30  

Pozostaje chyba tylko kamera IP i połączenie przez WiFi

1