Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak podłączyć kamerę cofania do telefonu galaxy note

IPSX 03 Jan 2013 12:52 9573 3
Optex
    IPSX
    Level 10  
    Witam

Jak w temacie , jak najlepiej podłączyć kamerę cofania z wyjściem cinch do telefonu który ma tylko port USB mini.
    Czy może lepiej poszukać kamery cofania z WiFi i poprzez te WiFi połączyć obraz z telefonem ?
    A teraz wyjaśnię jak bym chciał z tego korzystać:
    Kamerę cofania podpinam do światła cofania które będzie dla niej zasilaniem, a z telefonu korzystam jak z nawigacji i podpięty jest zasilacz z ładowarki.
    Chciał bym podłączyć do telefonu adapter MHL który ma w sobie opcje ładowania telefonu oraz wejście video vga i jak to połączyć z kamerą cofania która ma tylko jeden kabel cinch ?
    Czy możecie coś doradzić?
    Sugestie i propozycje bym kupił gotowy zestaw odpadają bo nie po to kupowałem ten telefon i instalowałem na nim automape by obok niego na szybie montować nawigację z wejściem rgb czy coś podobnego aby pokazywało mi obraz z kamerki cofania.
  • Optex
  • Helpful post
    DarkSnakee
    Level 20  
    Quote:
    To małe urządzenie pozwala na oglądanie video w jakości HD bezpośrednio ze smartfona bez straty jakości sygnału. To duże udogodnienie dla tych, którzy tracili czas na zgrywanie filmów czy obrazów z pamięci telefonu by obejrzeć je na dużym ekranie.

Z tego co zrozumiałem komunikacja jest jednokierunkowa .. czyli z telefonu na zewnątrz tak więc ten pomysł z przekazaniem obrazu do telefonu może być niewykonalny ..
  • Optex
    IPSX
    Level 10  
    rozumiem a w jakiś inny sposób niż za pomocą adaptera MHL da radę ?
    Pawel2420
    Level 31  
    Pozostaje chyba tylko kamera IP i połączenie przez WiFi