Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z laptopem Dell Inspiron M5030

Patusza 03 Sty 2013 20:40 1290 0
 • #1
  Patusza
  Poziom 1  
  Witam,
  otóż mam taki problem: od kilku dni po włączeniu laptopa i zalogowaniu, na pasku zadań wskakuje ikonka QuickSet64, a potem znika wszystko (ikony na pulpicie, pasek zadań), i zostaje tylko tapeta i kursor (nie pokazuje się nawet menu przy kliknięciu prawego przycisku myszki). Tapeta jakby wysuwa się na sam wierzch, bo słychać że programy się włączają (np. Skype). Przy ctrl+alt+del i wciśnięciu "Wyloguj", wszystko pokazuje się spowrotem, i gdy w porę wciśnie się "Anuluj" to jakoś szło, i myślałam, że będzie dobrze, ale dzisiaj przestał działać touchpad (próbowałam włączać/wyłączać touchpad, zresetowałam kilka razy komputer, bez efektu); myszka podłączona na usb też nie działa (próbowałam wszystkie porty). Wczoraj nie działały przyciski jasności ekranu (pokazywał się pasek i wskaźnik się przesuwał, ale jasność ekranu się nie zmieniała), ale dzisiaj wróciło do normy.
  W panelu sterowania w programach próbowałam naprawić QuickSeta, ale okazało się że nie ma folderu w którym powinien być program (ścieżka: C:\DELL\QUICKSET\1061\ tymczasem folderu QuickSet nie ma).
  Nie mam zielonego pojęcia co robić. Może ktoś mógłby mi pomóc?

  (przepraszam jeśli pytanie jest w złym dziale, nie jestem w stanie stwierdzić jakiego rodzaju to usterka; jeśli admin uzna to za stosowne, proszę przenieść temat do innego działu)