Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus A8M2N-LA - Pływająca grafika,odświeżanie tylko 60Hz

savxx 03 Sty 2013 21:41 1014 5
  • #1 03 Sty 2013 21:41
    savxx
    Poziom 11  

Witam.Mam taki problem,zakupiłem płytę główną ASUS A8M2N-LA,wszystko niby w porządku ale zastanawia mnie grafika na tej płycie(zintegrowana),wiem że te integry to są słabe karty ale wcześniej w moim staruszku-kompie też asa nie miałem bo GeForce 2MX68MB.Rzecz w tym że po zainstalowaniu sterowników chipsetu na nowej płycie(chipset Nvidia 6150 LE) nie ma wogóle możliwości zmiany odświeżania na choćby 75Hz jak to było na GF2,obraz przy przewijaniu kółkiem myszy wręcz pływa no i męczy oczy.Teraz nie wiem czy muszę jeszcze instalować osobno sterowniki graficzne(jeśli tak to jakie?)czy ta karta jest aż tak słaba?W tym momencie w menedżerze urz. pokazuje "kontroler zgodny z VGA" a we właściwościach,w zakładce "karta" jest samo "niedostępny" - zero danych na temat karty.Co ztym fantem zrobić?Planuję zakup jakiejś karty na PCI-e ale nie jest to priorytetem bo komputera używam "na spokojnie" do biurowo-domowych spraw.

0 5
  • #3 03 Sty 2013 22:19
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zapewne musisz skoro karta nie jest zainstalowana. Sterowniki sa na stronie nvidii.

Jaki masz system?

0
  • #4 03 Sty 2013 22:26
    savxx
    Poziom 11  

System to Win XP+SP2 a monitor To LG Flatron F700B

0
  • #6 05 Sty 2013 08:09
    savxx
    Poziom 11  

Znalazłem odpowiednie sterowniki na stronie Nvidii,pomogło.Dziękuję.Problem rozwiązany.

0