Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

prosze o wskazówki od użytkowników radyjka sony cdx r3300

fideq 09 Lut 2005 15:48 2790 5
  • #1 09 Lut 2005 15:48
    fideq
    Poziom 10  

Witam wszystkich!
    Stałem się posiadaczem radyjka sony cdx r3300,będę go miał w przyszłym tygodniu,nie jestem znawcą tematu car audio i prosze o jakies praktyczne wskazówki użytkowania tego sprzętu.

Z góry dzikuję.

Pozdrawiam
    fideq

0 5
  • Pomocny post
    #2 11 Lut 2005 13:56
    szczepko
    Poziom 13  

Witam!

Mam takie radio od mniej więcej 6 miesięcy.

Na początku drażniła mnie troche obsługa i to że nie ma podtrzymania pamięci (po odcięciu zasilania, czyli np wyjęciu radia z kieszeni - tak mam przerobioone to radio, tracone są wszystkie ustawienia ).

Kolor wyświetlacza i podświetlenie przycisków można regulować dwustopniowo (jaśniej ciemniej) i nie rażą w nocy.

Radio - dość dobre, choć Sony nigdy nie słynęło z super rozwiązań. Nie traci fali - dowiedzione jadąc z Torunia do Krynicy.

Wzmacniacz - 4x50W wystarczy aby dość głośno słuchać muzyki. Na plus zaliczyc należy zaprogramowane ustawienia korektora i możliwość swoich ustawien, jak i drobnej korekcji fabrycznych ustawień. Wyjśćie na wzmacniacz zewnętrzny jest ciekawy - możliwość przełączania zwykły wzmacniacz a wzmak subwoofera. Regulacja płynna. Dodatkowo zabudowany filtr 3 stopniowy subka.

Odtwarzacz CD - parametry można znaleźć na stronie Sony. Jak nie spotkałem się z przeskakiwaniem wiązki itd. Musi być duża dziura w jezdni aby stracił ciągłość odtwarzania. Płyty przy dużej ilości MP3 rozpoznaje długo ale w nie bardzo długo. Odtwarza je też bez problemu.

To jest garść uwag od użytkownika - zadowolonego użytkownika.

W razie dalszych pytań proszę info na priva.

Pozdrawiam

0
  • #3 12 Lut 2005 12:03
    fideq
    Poziom 10  

Dzieki serdeczne,jakbym mial jakis problem to sie odezwe.

Pozdrawiam
    fideq

0
  • #4 15 Lut 2005 15:02
    szczepko
    Poziom 13  

Nie ma sprawy!

Służę pomocą.
    Mam trochę spostrzeżeń na temat tego radyjka.

Pozdrawiam

Wielkie dzieki za wystawione podziękowania w rozwiązaniu problemu

P.S.

Czekam właśnie na serwisówkę tego radia i zamierzą niedługo dorobić podtrzymanie pamięci w nim.

0
  • #5 21 Lut 2005 22:07
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 22 Lut 2005 12:50
    szczepko
    Poziom 13  

aniq napisał:
    witam
    mamy od kilku dni to radyjko sony'ego i mam kilka pytań...
    po pierwsze: co podłączyliśmy źle, że po zdjęciu panela (nie wyjęciu całego radia!) traci ono ustawienia stacji???
    po drugie: wiadomo coś o dodaniu pamięci - poprzednie radio nam ukradli i to chcemy przerobić na kieszeń?
    czy ktoś przerabiał to radio na kieszeń i ma jakieś spostrzeżenia???
    pozdr.
    anik
    mój e-mail: grytys(malpa)tlen.pl

Sprawa jest prosta:
    1. źle podłączone radio do instalacji autka. Musicie sprawdzić czy nie podłączone jest zasilanie podtrzymania do kabla który po wyjęciu kluczyka traci napięcie. Miałem to samo u siebie i tylko drobke przełączenie kabelków pomogło. Sprawdźcie zatem kabelki czerwony i żółty. W instrukcji jest pokazany sposób przełączenia w różne konfiguracje kabli. Jak nie macie książeczki to dajcie znać. Coś wykombinuję aby wam albo ksernąć albo poskanować ineteresujące rysunki.

2. To radio ba się bez problemu wsadzić w kieszeń. Na Allegor i ogólnie w sieci można znależć oferte kieszeni do radii. Napewno na Wolumenie w Wawce to sie dostanie bez problemu. JA mam radyjko w kieszeni. Dorobiona jest tylko rączka bo reszta po prostu wjeżdza złączami w złącza kieszeni. MAm też problem z utrata ustawień. Właśnie nabyłem serwisówkę i zamierzam zająć się przerobieniem podtrzymania. Obmyśliłem już sposób i tylko czekam na koniec gwarancji. Na Wolumenie taka przeróbka to ok 60-80PLN. Sądzę że zrobię to taniej.

Czy to wszystkie pytania.

0
  Szukaj w 5mln produktów