Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budżetowy amplituner kina domowego Onkyo TXNR-515

1mentos 04 Sty 2013 13:21 882 2
  • #1 04 Sty 2013 13:21
    1mentos
    Poziom 11  

Czy mógłby ktoś doradzić czy warto?
    Do słuchania muzy używam starego polskiego sprzętu z gramofonem a wzmacniacz potrzebuję tak do codziennego użytku czyli TV i DVD/BR, dzieciaki PS3, czasem jakaś muza z CD. Ważne by sprzęt był czarny, miał na przedzie 1 wejście HDMI a z tyłu przynajmniej 2 + oczywiście wyjście, by miał OSD i był łatwy, wygodny i intuicyjny w obsłudze. Wygodę odnoszę tu głównie do pilota. Nie może być też zbyt głęboki - ograniczenia mebla - musi się schować z gałką i niepołamanymi kablami z tyłu w 41cm. Ten z tematu spełnia wstępnie te wymagania, ale chciałbym go lepiej poznać z opinii kogoś kto się lepiej zna czy używa i móc porównać z innymi markami/modelami bo nie wiem na co patrzeć by porównywać jakościowo porównywalne rzeczy. Nie chcę popadać w trudne do kontrolowania jednokierunkowe "schodkowanie" typu, dopłać 100 do sprzętu oczko wyżej, bo to na ogół nie ma końca i jest bez sensu. Ja mierzę kupowane produkty vs potrzeby i nie kupuję na zasadzie droższe to zawsze lepsze. Nie zależy mi też na dodatkowych milionie f-cji których i tak nigdy nie rozgryzę/użyję czy dodatkowej mocy który ten ma i tak w nadmiarze.

Dzięki z górki.

0 2
  • #2 04 Sty 2013 13:50
    basstec
    Poziom 34  

Ten amplituner nie ma wejścia HDMI z przodu.

0
  • #3 04 Sty 2013 13:56
    1mentos
    Poziom 11  

Ło widzisz, cenna uwaga, byłem przekonany że ma a to jest USB, czyli 515'ka.
    Edyta tematu by nie mieszać.

0
  Szukaj w 5mln produktów