Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw bora - halogeny przciwmgłowe

04 Sty 2013 15:05 2022 13
  • Poziom 8  
    witam,kupiłem nowe lampy z zamontowanymi fabrycznie halogenami do tego nowy włacznik świateł z pozycją halogeny,w kostce do lampy wszystkie kable są a mimo to halogeny nie działają.gdzie mam szukać usterki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 24  
    Witam.
    Sprawdź czy masz w ogóle przekaźnik do halogenów.
  • Poziom 23  
    Przy włącznika wychodzą przewody od halogenów??
  • Poziom 8  
    Genaralnie to niewiem gdzie go szukać,do lampy idzie 10 kabli czyli wszystkie,we właczniku zapala sie z czerwonego na zielony jak przekręcę na halogeny.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 23  
    zobacz czy nie brakuje bezpieczników do halogenów w skrzynce-generalnie musisz prześwietlić tor od włącznika do lamp
  • Poziom 8  
    Dodam jeszcze że do włacznika też dochodzi 10 kabli,czyli wygląda na to że instalacja jest.Jest jedno miejsce gdzie mógłbym wcisnąć przekaźnik ale niemam pojęcia jaki.na dodatek na allegro jest listwa z przekaźnikami do bory ale niema tego co umnie i nikt niewie czy w ogole tam powinien być.

Dodano po 2 [minuty]:

bezpieczniki sa wszystkie i dobre jest pare gniazd pustych ale są ślepe.powiem szczerze ze te kable są tak pozawijane izolacją ze nawet niewiem gdzie idą.

Dodano po 3 [minuty]:

pare osób mówiło mi ze nie ma jakiegoś przekaźnika po drodze od włącznika do lamp ale nikt niewie jaki ma symbol i numer ten przekaźnik.a jedno miejsce wolne jest tylko niewiem czy ma być wolne czy nie.
  • Poziom 31  
    Witam ,kabelki które idą od halogenow kończą się w wiązce za skrzynką z bezpiecznikami /przekaźnikami(szukaj dwóch kabelków jak pamietam żółto/białych)Włącznik świateł masz wyciągamy na raz czy dwa -jeśli "na raz"to masz tylko przeciwmgłowe tylne i musisz zainwestować w nowy przełącznik.
  • Poziom 23  
    poczytaj:http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=334806

nie podałeś dokładnych danych samochodu,więc czekamy na nie
  • Poziom 8  
    vw bora 1.6 8V 101KM 1999r.

Dodano po 6 [minuty]:

Czyli mam szukać w tych kablach co są pozwijane?dwoch czy czterech kabli mam szukac.a ta plastikowa puszka na podszybiu pod drążkiem od wycieraczek może mieć coś z tym wspólnego?
  • Poziom 23  
    Przekażnik od halogenów R4 czwarty od lewej w pierwszym rzędzie-bezpieczniki to nr 3 i nr 36
  • Poziom 31  
    emilo27 napisał:
    vw bora 1.6 8V 101KM 1999r.

Dodano po 6 [minuty]:

Czyli mam szukać w tych kablach co są pozwijane?dwoch czy czterech kabli mam szukac.a ta plastikowa puszka na podszybiu pod drążkiem od wycieraczek może mieć coś z tym wspólnego?

Zdejmij plastiki pod kierownicą -kabelki masz przy grodzi w wiązce .Szukaj dwóch kakelków żółto/białych .
  • Poziom 8  
    a jak znajde co mam z nimi zrobic

Dodano po 4 [minuty]:

może poda ktoś nr tel. pójde do garażu i załatwimy to przez tel.?
  • Poziom 31  
    Znajdź te kabelki,kup przekażnik(uniwersalny do świateł najlepiej z podstawką)nie zapomnij o włączniku który obsługuje halogeny.
  • Poziom 8  
    czy te kabelki maja byc jakoś zaślepione czy gdzies idą

Dodano po 1 [minuty]:

czy mam je rozciąć i wmontować przekaźnik?

Dodano po 1 [minuty]:

włącznik do przeciwmgielnych mam po przekręceniu zapala sie z czerwonego na zielony

Dodano po 23 [minuty]:

niemoge znaleźć tych kabli,jest tak dużo białych i żółtych a na dodatek jest ciasno i niewiem które tak naprawde idą do lamp.