Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OPEL MOVANO 2.5 D sterownik podgrzewania świec przerywa

KarcherKing 04 Jan 2013 22:20 4023 0
    KarcherKing
    Level 9  
    Witam,

Jak w temacie napisałem mam problem ze sterownikiem(komputerem) do podgrzewania świec Opel Movano 2.5 D. Kupując auto kupiłem z uszkodzonym sterownikiem do podgrzewania świec żarowych, który początkowo przy przekręceniu zapłonu głośno przerywał szeleścił. Kupiłem drugi używany zamontowałem i nie działa... odpaliłem auto na plaka pojechałem w trase.. i po drodze zapaliła się lampka od temperatury wody i migała co jakiś czas raz szybciej.. raz wolniej/ zgasiłem auto, przekręcam zapłon świeci się kontrolka od świec podgrzewam odpalam (na ciepłym silniku) wszystko ok (kontrolka temperatury cały czas miga) ale temperatura i woda cały czas w porządku. Dojechałem do domu i ponownie nie świeci się ani kontrolka od świec ani od wody. Pomyślałem że może ten sterownik jest również uszkodzony wiec kupię drugi- no i kupłem zamontowałem objawy te same. Przejrzałem instalacje bezpieczniki wszystko ok. Poprzedni właściciel powiedział, że sterownik popsuł mu się w trasie, wiec pojechał do elektryka który stwierdził że jak wymieni "tą puszke"-sterownik to bedzie ok. Pomimo tej usterki auto chodzi rewelacyjnie na ciepłym silniku pali na dotyk. proszę o wskazówki na co zwrócić uwagę?