Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rockford fosgate mitsubishi pajero montaż bluetooth

SZYMON BYDGOSZCZ 05 Jan 2013 07:25 3765 4
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 37  
    Jak w temacie.

Nagłośnienie rockford fosgate .

Mitsubishi pajero 2008 r montaż bluetooth parrot.

Jak się wpiąć do radia ( lub bezpośrednio do wzmacniacza ) żeby głos był z oryginalnych głośników.

Podłączenie między radio a w wzmacniacz odpada , gdyż sygnał z radia jest stały a głosność jest regulowana cyfrowo dopiero we wzmacniaczu.

Gdzie jest pin od tel. mute - w radiu czy we wzmacniaczu ?

Wiem ,że można pociąć instalację głośnikową na wyjściu ze wzmacniacza , założyć przjściówkę z przekażnikami ale wolę bezpośrednie podłączenie .
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Ireneo
    Level 41  
    Z tego co kojarzę to powinien mieć mute i wejście głośnika zestawu.Sprawdź kontrolką na luźnych pinach mute.
    darens
    Level 22  
    Witam.
    W linku masz dedykowane złącze parota,dziwi mnie to trochę ale jest ono bez modułu a dedykowane do systemu rockforda jak i bez tego systemu.Być może radio nie jest deckiem.Próbowałeś się wpinać zestawem w wyjście głośnikowe za radiem?
    http://www.parrot.com/documents/en/support/sc...lation/pdf/wiring_mitsubishi_ac000057aa_1.pdf

Bije się w pierś złącze jest do 2007 r.
    Poszukam interface bo podłączenie bez przerabiania instalacji jest raczej niemożliwe.
    Przepraszam za błąd.
    bartekpo7
    Level 1  
    witam witam mam problem z podlaczeniem sprzetu rockford fosgate potrzebny mi schemat podlaczenia radia ze wzmacniaczem to jest orginalny sprzed do citroena, peugota 4007 i outlandera numery radia 8750a139 seria 78200517j nr261em-07ctr0 3ap149e z góry dziekuje za podpowiedzi [url=https://obrazki.elektroda.pl/
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 37  
    Klient sprzedał auto przed założeniem bluetooth.