Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szafy RackSzafy Rack
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GŁOŚNIKI 2.1 BASS Subwoofer 2+1 czy warto kupić ?

05 Sty 2013 12:51 1803 8
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 27  
    Ja bym jednak dołożył troszkę kasy i kupił coś markowego Creative lub Logitech. W takich tanich chińskich głośnikach wzmacniacz który znajduje się w subwoferze jest bardzo słabej jakości. wątpliwa jest jego trwałość a także przy większych głośnościach może wprowadzać dość znaczne zniekształcenia.
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 27  
    No tak ale osobiście polecał bym Logitecha. Ale może tylko dlatego, że spaliły mi się kiedyś Creativy. Bo tak ogólnie Creative to też dobra marka.
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 2  
    ok dzięki :) ale wezmę te z Creativa :)
  • Poziom 8  
    Ja natomiast mam creativy a polecam Logitech. Ostatnio koledze organizowałem kupno bo był laikiem i wielkiej różnicy między nimi nie ma (dane tech.) lecz natomiast Logi troszkę lepiej grają. no i design też jest troszkę nowoczesniejszy. Zaś creativy... mają swoją duszę i życiowe doświadczenie:)
  • Poziom 11  
    O tu masz crativy za 10 zł więcej Creative A220 A czy logiteh lepszy, to pewnie audiofil wychwyci tylko:)
  • Poziom 2  
    Według mnie to obie te firmy zasługują na uznanie ponieważ produkują najlepsze głośniki. Ale raczej wezmę te z Creativa T313 :)
  • Poziom 9  
    Mam Creative T3130, jeśli chodzi o granie, to bez zarzutu, naprawdę piękny dźwięk. Jedyne co mnie denerwuje, to czuły głośnik basowy, ja mam pełno kabli, listew zasilających i innych urządzeń i głośnik basowy minimalnie lekko buczy w stanie czuwania, coś tam się wzajemnie wzbudza. Na szczęście w obudowie jest wyłącznik i można go wyłączyć, gdy nic nie gra. Btw, ten głośnik basowy jest b. głęboki i nie ma go jak sensownie ustawić na półce (ja mam bokiem).