Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Steeli Man + Accord V - Centralny zamek

ussama 05 Jan 2013 14:20 3081 7
    ussama
    Level 8  
    Potrzebuje pomocy przy przerobieniu centralnego zamka z kluczyka na pilot w hondzie accord V. W obecnej chwili otwieranie drzwi mam z kluczyka. Od strony kierowcy otwierają się i zamykają wszystkie drzwi, a od strony pasażera otwierają się tylko te drzwi. Oto schemat mojej centralki:

http://www.pliki.amt-alarmy.pl/STEELI%20MEN/STELI%20MEN%20Instrukcja%20HT-100.pdf

A oto jeżeli się nie mylę są zdjęcia kostki od sterownika centralnego zamka (tego w drzwiach).:

http://pokazywarka.pl/6box3v/

I nie wiem teraz jak podłączyć kable z nowego sterownika pod tą kostkę. Jak sprawdzić który kabel z kostki za co odpowiada? Byłbym wdzięczny gdybyście pomogli mi krok po kroku.

Pozdrawiam
    sandal7
    Level 21  
    najpierw musisz mieć siłownik w drzwiach kierowcy a obawiam się że nie masz , a bez niego nie da rady zrobić auta na pilota.
    User removed account
    User removed account  
    sandal7
    Level 21  
    no to kontrolka w łapke i działaj aż ustalisz jak jest sterowany, pewnie masą
    ussama
    Level 8  
    sandal7 mógłbyś ki wywyjaśnić dokładniej co muszę zrobić . przepraszam ale jestem w tym zielony.

Moderated By norbert.s.:

Kolego, jeszcze jedno tego typu pytanie i temat zostanie przeniesiony do Kosza - regulamin pkt 3.1.17. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji...

sandal7
    Level 21  
    kontrolka czyli próbnik 12-24volt i nakłuwaj przewody od modułu zamka i ustalisz które przewody odpowiadaja za zamknięcie i otwarcie auta. próbnik podłączony do masy .
    groq
    Level 9  
    Chciałbym podpiąć się pod temat.
    Mianowicie mam problem z tym alarmem chciałem zrobić taki sam manewr w nisanie sunny kupiłem siłownik do drzwi kierowcy oraz centralę steeli man używaną. Brakuje w niej kostki i tego czujnika podejrzewam wstrząsowego. Po zamknięciu drzwi alarm natychmiast się uruchamia. Co prawda nie wyje bo centrala jest wykorzystywana tylko do zamykania i otwierania drzwi ale przekaźniki cykają i obawiam się o akumulator przy dłuższym postoju.
    Czy można oszukać jakoś centrale że ten czujnik wstrząsowy jest i ma się dobrze?
    Dodam że po otwarciu drzwi gdy na niebieskim kabelku pojawi się minus alarm zaczyna cykać po ok. 10 sekundach.
    wihura1234
    Level 9  
    witam ,w accordzie V centralny otwierany z kluczyka strona kierowcy niema silnika u
    siłownika ,kabelki do podłączenia centralki są za tapicerką lewa strona kierowcy ,,koło spocznika lewej nogi. Zakładałem steelimena działa.