Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie o Peugeot 3008

Samuraj 05 Sty 2013 14:50 1239 0
  • #1 05 Sty 2013 14:50
    Samuraj
    Poziom 35  

Ostatnio sprzedałem swoje auto i przyszła kolej kupić kolejne.
    Więcej o wyborze samochodu w pokrewnym temacie który rozpocząłem jakiś czas temu gdy użytkowałem jeszcze poprzednie auto.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2218815&highlight=
    Wtedy temat wyboru był luźny gdyż miałem czym jeździć, a i od tego czasu budżet się trochę powiększył.
    Ostatnio moją uwagę przykuł Peugeot 3008
    Wiem że to kontrowersyjne auto, lecz mi to nie przeszkadza - jeśli ktoś mówi że to brzydkie to jak wygląda według niego Multipla :) to dopiero brzydal.
    Szukam auta z wysoką pozycją za kierownicą. Tutaj akurat pozycja mi odpowiada. Żaden "dupowóz" gdzie tyłkiem ciągniemy po ziemi i łatwiej z takiego się wytoczyć na jezdnię niż wysiąś - pożyczyłem A3 gdyż musiałem jechać na Sylwestra i wiem co piszę.
    Potrzebuję w miarę dużego bagażnika. Mam dużego psa którego czasami trzeba zabrać że sobą. Niech psina ma jakieś warunki podróży. Odpada przewożenie psa na tylnych siedzeniach. Pies jest dość kudłaty i sprzątanie potem całego samochodu to męczarnia, tak więc musi siedzieć w dużym bagażniku. Rozkładana tylna belka w 3008 to zbawienie jak dla mnie. Łatwo będzie psu wskoczyć jak i wysiąść z auta.
    Cenie sobie komfort a z tym raczej w 3008 nie powinno być problemu. Dużo miejsca, ładnie wykonane wnętrze. Podoba mnie się obłożenie kokpitu miękką tapicerką. Nie jest to tak twarde jak w niemieckich samochodach. Na co dzień jeżdżę VW Caddy 2007r. i tam wykonanie wnętrza to tragedia - wszystko ze sztywnego plastiku jak w oplu.
    Mało opinii o tym samochodzie, jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę przy zakupie. Będę wdzięczny za opinie posiadaczy tegoż auta. Jako alternatywę cały czas mam B klasę lecz musiała by być starsza w porównaniu z 3008

0 0