Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Li 2727 - nie uruchamia się

kolo2255 05 Sty 2013 16:02 1419 2
  • #1 05 Sty 2013 16:02
    kolo2255
    Poziom 2  

Witam.
    Mam następujący problem. Notebooku Fujitsu Siemens Amilo Li 2727 nie uruchamia się. Prawdopodobną przyczyną awarii jest zwarcie w wyłamanym porcie USB. Kontrolka ładowania baterii się pali, a przy naciskaniu przycisku Power nic się nie dzieje (jeżeli laptop nie jest podłączony do prądu, to zaczyna migać dioda ładowania baterii). Po zauważeniu zniszczonego portu USB wyprostowałem jego piny, aby się ze sobą nie stykały, lecz komputer nadal się nie uruchamia. Moje pytanie brzmi czy jest sens otwierać obudowę notebooka samemu jeżeli doszło do zwarcia, czy od razu oddać go do serwisu (mam niewielkie doświadczenie elektroniczne). I dodatkowa prośba, nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji rozbierania obudowy tego modelu, jeśli ktoś takową dysponuje, to proszę o udostępnienie.

0 2
  • #2 05 Sty 2013 16:05
    adamadi33
    Poziom 43  

kolo2255 napisał:
    Moje pytanie brzmi czy jest sens otwierać obudowę notebooka samemu jeżeli doszło do zwarcia, czy od razu oddać go do serwisu (mam niewielkie doświadczenie elektroniczne)

Do serwisu oddać.

0
  • #3 05 Sty 2013 17:25
    boro1234567
    Spec od komputerów

kolo2255 napisał:
    Moje pytanie brzmi czy jest sens otwierać obudowę notebooka samemu jeżeli doszło do zwarcia, czy od razu oddać go do serwisu (mam niewielkie doświadczenie elektroniczne)

Również proponuję serwis.
    Sam nic nie zrobisz.

0