Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Privileg Dynamic 6610 CN i podobne

jmk 09 Feb 2005 19:43 2605 8
 • #1
  jmk
  Level 28  
  Po załączeniu przyciskiem ON tylko wylewa wodę i kapota- pewnie uwalony procek!! bo jest po wymianie triaka Z9S od zasilania pompy ewakuacyjnej??
  Dłubał ktoś w takim wynalazku???
  Odezwijcie się jeśli taki model znacie!!!
 • #2
  elektryk2000
  Refrigeration equipment specialist
  Witaj, nie bede pisal o mikrowylaczniku przeciwzalaniowym bo znasz sie na rzeczy i jesli takowy w tej pralce jest to na pewno juz sprawdziles :)
  Nie dlubalem jeszcze przy pralce o takim symbolu wiec nic poza tym przy takich objawach nie przychodzi mi do glowy. Jezeli wymieniles triak pompy to moze cos "po drodze" do bramki triaka padlo albo rzeczywiscie procek. Sprawdz np. jaki stan jest na wyprowadzeniu procka idacym do tegoz triaka, ew. odlacz to wyprowadzenie i zobacz czy dalej wylewa wode, teoretycznie bez wysterowania.
  Pozdrawiam
 • #3
  jmk
  Level 28  
  Żadnego aQuastopu tam niema, a pompa startruje natychmiast po załączeniu zasilania - nie potrzeba nawet wybierać programu i w każdym położeniu wybieraka to samo.
  Chyba procek!!!
  Więc na wystawkę , tak jak w Reichu!!!
  Może ktoś pprzywlecze panel - zakup nowego bezsensowny, chyba że wywaliło Ul2004N???- jest po drodze do portu procka- poczekamy zobaczymy czy nadejdzie pomoc z Rzeszy!!
 • #4
  elektryk2000
  Refrigeration equipment specialist
  UL2004N nie jest drogi wiec mozna podstawic, kiedys tez podstawialem z nadzieja ze bedzie oki w Bauknecht ale niestety bez rezultatu. Moze
  Tobie sie uda czego zycze :)
  Pozdrawiam
 • #5
  User removed account
  User removed account  
 • #6
  User removed account
  Level 1  
 • #7
  jmk
  Level 28  
  Tam niema programatora tylko pełna elektronika z wybierakiem-istnieje kilka modeli tego wynalazku z obrotami 1000,1200 i 1400 1/min- oraz z wyświetlaczem i bez. a płyty nie pasuja od jednego typu do drugiego ,program napisali włosi i jest denny np rozcieńczanie kapieli o temp 40 stopni [przed wylaniem!!- przecież to chore.
  Jest cyfrowy hydrostat ale tylko do sygnalizacji zakłoceń w dostawie lub wylewaniu wody, resztę załatwia normalny hydrostat- ten cyfrowy ma ....zapalić diodę sygnalizująca te zakłocenia.
  W kraju nie spotkałe sprawnej w 100%.
  Jutro załączę fotki płyty tego wynalazku.
  Płyty z jednej wstawione do innej gryza się z panelem na przedzie i od razu error na wyświetlaczu.
  Traiaki w wersji smd np z7s, z9s i jeden taki się sypnął ( rozwaliło go)pociągnła dwa rezystory , kondensator i płyta leży!!
  To ..10 w sybolu to obroty 1000.
  Dzieki za pomoc a fotki chyba jutro zrobie i załączę.
 • #8
  User removed account
  Level 1  
 • #9
  jmk
  Level 28  
  Ma wroćic do mnie za klika dni- na teraz zakańczamy- jak wróci to wrócimy do tematu?
  DZiękuję wszystkim za podpowiedzi.