Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy na tablecie manta mid13 pojdzie gta3?

06 Sty 2013 11:28 2058 7
  • Poziom 7  
    Mam pytanko jak w temacie...
    Czy gta3 pójdzie na manta mid13?? ;)

Post edytowałem, proszę zadbać o swoją pisownię. jayu0
  • Poziom 11  
    Raczej nie pojdzie ale mozesz sprobowac.
  • Poziom 27  
    To zależy od modelu, kupiłem ta zabawkę i czekając na kuriera przekartkowałem inne forum z tematem gdzie ludzi piszą tytuły gier jakie działają. Piszą że działa GTA 3 jak i VC, ALE to zależy od szczęścia, tablet, tabletowi nie równy.
  • Poziom 7  
    noo z tym sie zgodze... ja pierwszy model to musiałem wymieniac bo glosniczek nie działał
    ale ogólnie to tablecik korzystny tylko PO CO ANDROID 4.0??
  • Poziom 27  
    Android 4.x to porażka na takim tablecie, również sobie zadaje pytanie po co A4.x i myślę że to chodzi o trend, by urządzenia miały jak najnowszą wersje Androida, a to że działają jak by nie chciały to inna sprawa.
    Spokojnie mógł by być tutaj android 2.x ze względu na jednordzeniowy procesor, a jak wiemy android 2.x nie widzi 1+ rdzeni, dopiero android 4.x potrafi używać 1+ rdzeni. Z doświadczeniem jakie nabyłem przy Arc S myślę że ten tablet działał by bardzo elegancko na Androidzie 2.x

Po wyłączaniu zbędnych usług udało mi się uruchomić GTA3 i działało by nawet dobrze na średnich gdyby nie fakt że po minucie grania tekstury zaczynają mrugać. Oczywiście bez folderu audio.
  • Poziom 7  
    hmm... a gdzie zdobyłeś gta3? ja chyba po gwarancji odblokuje boota i zarzuce rota i jakis custom rom bo tak zrobilem na mojej x10mini i moge procka podkrecic. a i jeszcze jedno ile ci wyswietla na nim dostepnej pamieci? bo na pudelku pisze ze4giba a mam 2 z czymś
  • Poziom 27  
    Na pudełku jest napisane 4GB a ja mam 6GB To jest ciekawe, nie ? Najlepsze jest to że czytałem opinie i oglądałem filmy na yt, rzeczywiście ludzie mili 4GB - dane/system = 2,3GB zostawało wolnego, ktoś narzekał że na świeżo kupionym sprzęcie nie mógł ściągnąć NFS MW bo brakował miejsca.

6200MB podzielone na 2 partycję:
    1GB ROM - system
    5GB ROM - zamontowany tutaj jako karta SD(2)
    Te 29GB to karta pamięci którą zamieniłem miejscami z pamięcią wewnętrzna.

Ty miałeś ten tablet w ręku ? Przecież on jest odblokowany ;) (Jak zainstalujesz superunsera to się zablokuje dostęp do plików systemowych)

Niema kustomów, tylko oryginalny system manty ;/ I tutaj jest zonk, bo gdyby ten tablet był na andridzie 2.3 to by latał w rękach. Tutaj nie potrzebujemy 4.x bo mamy 1 rdzeniowy procesor.

Oczywiście ze sklepu play, kupiłem dla ars s, po przełożeniu karty przywróciłem aplikacje przez titanum Beckup.

Tego tabletu nie podkręcisz, czytałem wątek na xda, nikomu się nie udało (albo nikt kto się zna nie wziął go do swoich łapek) Niestety ten tablet jest bardzo ograniczany przez procesor, widać to po testach:

Dlatego niema się co podniecać, tablet wspaniały do filmów i sprawdzania poczty. Jego wadą jest zaledwie nieczuły dotyk od strony kamery, nie działają klawisze funkcyjne gdy go weźmiemy do góry nogami.