Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomóżcie wybrać który telefon mam wziąć który najbardziej się opłaca

06 Sty 2013 12:17 3588 4
 • Poziom 2  
  Który z tych telefonów byście mi polecili cena nie gra roli. Który z tych telefonów jest najmniej psujący się taki który ma dobry aparat i inne bajery chodzi o dobry telefon żeby potrzymał mi przynajmniej z 2 lata. Chciałbym abyście ułożyli mi je kolejno od najlepszego do najgorszego. Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki.
  Oto telefony:
  1.Samsung galaxy S III
  2.Samsung galaxy S III mini
  3.Samsung galaxy S II
  4.Nokia Lumia 800
  5.Nokia Lumia 820
  6.Nokia Lumia 900
  7.Nokia Lumia 920
  8.Sony xperia Sola
  9.Sony xperia P
  10.Sony xperia S
  To by było tyle proszę o szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam :)
 • Poziom 31  
  Samsug Galaxy - zależy w jakiej ofercie. Jeżeli oferta ograniczona np. abonamentem, umieściłbym go na końcu listy. (jeden z nich używam) Aparat też ma słaby.
 • Poziom 2  
  Samsung galaxy i inne czyli wszystkie telefony są w abonamencie w T-mobile
  a Jakie ma to znaczenie jaka oferta na czym polega oferta ograniczona???
 • Poziom 31  
  Jeżeli chodzi o aparat to galaxy 2 robi brzydkie zdjęcia. Dobrze wychodzą w dzień, ale ma sporo do życzenia. Już telefony produkowane z 5 lat temu miały lepsze aparaty, pamiętam d900i.
 • Red. Komputery FAQ
  Ja mam galaxy s2 od roku, ani razu nie był w serwisie. Jestem bardzo zadowolony. Niedługo przesiadam się na note 2 :-) Ja na twoim miejscu wziąłbym w pierwszej kolejności s3, potem s2, s3 mini, xperia s, xperia p, xperia sola, nokia lumia 920, 900, 820, 800. Ale to twój wybór liczy się czy pasuje ci rozmiar ekranu czy system itp. Mnie akurat nie przekonuje WP gdyż lubię modyfikować oprogramowanie lub chociaż wygląd co w WP jest bardzo ograniczone. Aparat w S2 robi ładne zdjęcia, s3 jeszcze ładniejsze (nie ma co drążyć tematu zdjęć, można poszukać przykładowych)

  Do poprzedników: używajcie pełnych nazw, a nie Samsug Galaxy - przecież to jest cała seria telefonów (i nie tylko np. nikt chyba nie powie że samsung galaxy camera ma słaby aparat). Również galaxy 2 - co note 2 czy co? może I5700 Spica? W sumie jest to drugi telefon z serii galaxy.