Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Samsung np350v5c-s08pl

06 Sty 2013 13:19 4167 6
  • Poziom 10  
    Witam
    Wczoraj kupilem Samsunga np350v5c-s08pl. W sklepie w specyfikacji bylo zaznaczone ze karta graficzna to Radeon,na kartonie jest napisane AMD HD 7670m(czyli Radeon),na laptopie jest naklejka Radeon graphics jednak po sprawdzeniu we wlasciwosciach pulpitu okazuje sie ze jest grafika Intel.Czy zostalem oszukany?Mam teraz zamiar oddac go bo potrzebuje komputera z dobra grafika. Co z tego ze grafika jest 2gb jak jest ona zintegrowana.Co o tym sadzicie?

Dodano po 19 [minuty]:

Sprawdzilem w menadżerze urzadzen ze sa dostepne dwie karty graficzne,intel i radeon,wiec moze jest mozliwosc przelaczenia na karte radeona?
  • Poziom 2  
    Bagam was o pomoc , czy kto

Dodano po 1 [minuty]:

czy ktos moze wyslac mi na email bios do tego modelu bo problem mam taki iz windows sie nie botuje sam tylko trzeba mu wskazac miejsce czy to dysk czy cdrom I podobno uszkodzony jest bios moj e mail to Szymon180893(malpa)wp.pl
  • Poziom 13  
    Szymon1808 napisał:
    Bagam was o pomoc , czy kto

Dodano po 1 [minuty]:

czy ktos moze wyslac mi na email bios do tego modelu bo problem mam taki iz windows sie nie botuje sam tylko trzeba mu wskazac miejsce czy to dysk czy cdrom I podobno uszkodzony jest bios moj e mail to Szymon180893(malpa)wp.pl

szukaj biosu na stronie producenta
  • Poziom 2  
    Szukaem I znalazem ale w programie ktry szuka aktualizacji strona z ktorej chce pobrac bios jest juz nieaktualna
  • Poziom 10  
    Gdy wychodza nowe wersje BIOS,sa one przez jakis czas niedostepne.Dzis zauwrzylem ze mozna juz pobrac.Bezposredni link do najnowszej wersji:
    BIOS P08ABE-Samsung NP350V5c-S08PL
    Jesli chcesz to mam tez wczesniejsza wersje wiec jak bedzie trzeba to moge udostepnic.
  • Poziom 2  
    Do nowszego biosu ten link cały czas mi zrywa połączenie ale poprosiłbym ten stary bios na e-mail mój od ciebie możliwie szybko :

Szymon180893(malpa)wp.pl Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    016darek napisał:
    Witam
    Wczoraj kupilem Samsunga np350v5c-s08pl. W sklepie w specyfikacji bylo zaznaczone ze karta graficzna to Radeon,na kartonie jest napisane AMD HD 7670m(czyli Radeon),na laptopie jest naklejka Radeon graphics jednak po sprawdzeniu we wlasciwosciach pulpitu okazuje sie ze jest grafika Intel.Czy zostalem oszukany?Mam teraz zamiar oddac go bo potrzebuje komputera z dobra grafika. Co z tego ze grafika jest 2gb jak jest ona zintegrowana.Co o tym sadzicie?

Dodano po 19 [minuty]:

Sprawdzilem w menadżerze urzadzen ze sa dostepne dwie karty graficzne,intel i radeon,wiec moze jest mozliwosc przelaczenia na karte radeona?

Mam tego samego laptopa.
    karta przełącza się automatycznie.

Możesz również kontrolować wydajność karty graficznej dla danej aplikacji
    Naciskasz prawy myszki na pulpicie -> opcje grafiki.
    Tam dodajesz aplikacje i ustawiasz jej albo wysoką wydajność albo oszczędność energii. Jeśli aplikacje już uruchamiałeś wcześniej to powinieneś już ją mieć do konfigurowania.