Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Xperia X8 (E15i) Odzysk kontaktów

06 Sty 2013 04:35 3861 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam problem, jeszcze do niedawna byłam użytkownikiem telefonu Sony Ericsson Xperia X8 (E15i), jednak pech chciał, że roztrzaskał mi się wyświetlacz. Niestety kontakty, bardzo ważne dla mnie, są zapisane na telefonie. Podłączałam tel pod komputer z nadzieją, że może coś to da w próbie odzyskania kontaktów ale połączenie jest tylko możliwe po zatwierdzeniu na telefonie, co nie jest możliwe gdyż cały wyświetlacz jest zalany.
    Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki co mogę zrobić by odzyskać kontakty zapisane na telefonie we własnym zakresie, bez wizyty w serwisie.
  • Poziom 22  
    olka1607 napisał:
    Witam,

Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki co mogę zrobić by odzyskać kontakty zapisane na telefonie we własnym zakresie, bez wizyty w serwisie.

Jeśli korzystałeś z marketu androida musiałem utworzyć konto google mail , sprawdż konto mailowe, prawdopodobnie kontakty masz schynhronizowane ze szkrzynką mailową.
  • Poziom 2  
    właśnie, w tym rzecz, że nie korzystałam. Zastanawia mnie tylko, dlaczego te kilka kontaktów, które są zapisane na SIM to nie są kontakty np ostatnio wprowadzone tylko zaczynające się na P aż do końca do Ż. Nie znam się na tym kompletnie... mimo wszystko dziękuje za odpowiedź:)

Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości sprawdź pisownię używając przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jayu0