Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Golf 3 1.9 D '97 - pęknięty wtrysk na głowicy

06 Sty 2013 15:58 1860 6
  • Poziom 8  
    Witam mam problem z wtryskiem na głowicy, na 3 wtrysku od lewej zauważyłem pęknięcie przez co samochód gubi ciśnienie,nie stać mnie na razie na wymianę głowicy/silnika więc chciałbym się zapytać czy jest możliwość naprawienia tej usterki.
    Samochód Vw Golf 3 1.9 D,8V 1997r.
  • Poziom 32  
    Pokaż zdjecie ale spawanie i reszta roboty (rozbrojeni głowicy itd) to chyba lepiej kupić dobra uzywke a silnik popularny.
  • Poziom 27  
    Proponuje polanie miejsca pęknięcia wodą z mydłem lub jakimś płynem do mycia szyb. Poproś sąsiada o pomoc, podczas kręcenia obserwuj czy wydostaje się powietrze ze szczeliny jeśli tak to głowica do wymiany.
  • Poziom 31  
    Pękła głowica na gwincie? No to są skutki oszczędzania na podkładkach. Spawaj i obrabiaj.
  • Poziom 8  
    Nie głowica.... tylko"gwint" od wtrysku,przy wtrysku jest niewielka szczelina przez którą wydobywa się ciśnienie ale dziś problem ustąpił wkręca się na 4tyś obrotów a wcześniej nawet do 2 nie dochodził nie wiem ile czasu podziała.
  • Poziom 39  
    matus1014 napisał:
    Nie głowica.... tylko"gwint" od wtrysku,przy wtrysku jest niewielka szczelina przez którą wydobywa się ciśnienie ale dziś problem ustąpił wkręca się na 4tyś obrotów a wcześniej nawet do 2 nie dochodził nie wiem ile czasu podziała.
    No popatrz wystarczyło że wszedłeś na elektrodę i samo się cudownie naprawiło.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jesteśmy lepsi niż Zbyszek Nowak, bo nawet rąk przed monitory nie wystawialiśmy.

Temat "rozwiązany", zamykam.