Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera FS-1920 - proszek z innej drukarky kyocera...

06 Sty 2013 18:53 2385 1
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich

mam problem, posiadam drukarkę kyocera FS-1900, która bardzo długo leżała w piwnicy (aczkolwiek przed tym jak tam trafiła była w 100% sprawna)

teraz ją podłączyłem, no i niestety po kilku minutach kręcenia tonerem wyskoczył komunikat "brak tonera" - pojemnik jest puściutki....

nie wiem, czy jest ona jeszcze sprawna czy też nie .... i jakoś średnio uśmiecha mi się kupować nowy toner za 100 zł do drukarki, która może nie działać

ale do celu...

mam dostęp do innych drukarek kyocery - FS-1020D, FS-3920DN, FS-9120DN + do tego mam cały nabój TK-20H

czy któraś z tych drukarek ma kompatybilny toner i czy można na sprawdzenie przesypać do niej proszek ?

z góry dziękuje za odpowiedź

pozdrawiam
  • Poziom 13  
    tak dla potomności....

Kupiłem okazyjnie bardzo dużą ilość tonerów do kyocer FS-3920DN (zamienniki)

Od tamtej pory, przesypuje proszek z nich do:
    FS-1010
    FS-1020D
    FS-1030D
    FS-1300DN
    FS-3900DN

Toner idealnie pasuje, maszyny wydrukowały już coś koło 10k stron - jakoś wydruku OK

Niestety z początku przesypałem do FS1920 proszek z wkładu TK20H - niestety proszek nie jest kompatybilny (cholernie brudzi)....

Może ma ktoś pomysł jak sprawdzić kompatybilność toneru ?

ps. dodam jeszcze, że proszek z NASHUATECA (RICOCH) P7045 pasuje do lexmarka E232...