Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zakup Subwoofera aktywnego i podłączenie go do wzmacniacza

Bilon502 06 Jan 2013 22:16 2292 10
    Bilon502
    Level 9  
    Witam

Chciałbym kupić subwoofer aktywny tak do 400 500 zł i podłączyć go pod sprzęt z linku niżej. Tylko chodzi mi o to żeby nie podłączać subwoofera pod wejścia B a kolumny pod A bo zmniejszy to moc idącą na kolumny. Czy ktoś by mi coś poradził polecił ?? Jakieś rozwiązanie ??

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2316037.html
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Arkadyo
    Level 30  
    Subwoofer musi mieć wejście wysokopoziomowe i sumator sygnału z obu kanałów wtedy podpinasz go tam gdzie kolumny czyli jak rozumiem u Ciebie pod wejście A tak jak kolumny i to cała filozofia.
    Bilon502
    Level 9  
    A co byście polecili jako specjaliści ?? Jaki sprzęt ?? Coś najlepiej do 300 zł ale jestem w stanie wydać do 500 zł ?? Co warto kupić
    User removed account
    User removed account  
    Bilon502
    Level 9  
    500 zł Szukam najlepiej gotowca podłączyć i ma grać. Coś co można podłączyć do starego typu sprzętu czyli to wejście wysokopoziomowe i najlepiej z gwarancją producenta
    User removed account
    User removed account  
    Bilon502
    Level 9  
    Miałem Mivoc AM 120 i dałem za to chyba 300 zł i się spaliło i nie działa więc mam problem dla tego chcę kupić coś już od producenta złożonego i działającego i na gwarancji. a ten Mivoc działał 5 miesięcy i zaczął pukać stukać i sprawdziłem końcówce mocy 2 tranzystory które są odpowiedzialne za wzmocnienie i mostek prostowniczy i nic
    User removed account
    User removed account