Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe do 2500 zł - pomoc w wyborze

Mobyk 07 Sty 2013 10:58 1143 4
  • #1 07 Sty 2013 10:58
    Mobyk
    Poziom 10  

Witam. Proszę o poradę ponieważ odpadłem z tematu sprzętu audio domowego kilka dobrych lat temu...
    Jestem na etapie wyboru kina domowego i cały czas nie mogę nabrać przekonania do jakości dźwięku gotowych zestawów kina domowego z takimi wysokimi wąskimi kolumienkami + jakiś tam sub... Zawsze byłem zdania, że kolumna ma być z drzewa a głośnik jakichś przyzwoitych rozmiarów - ale nastały nowe czasy i być może wiele się zmieniło.

Ja potrzebuje ten zestaw głównie do filmów i czasem do muzyki podczas dnia (słuchanej w średniej skali głośności), i czasem na np urodzinach, żeby coś głośniej poleciało. Nie zależy na takiej mocy, że sąsiedzi z łózek wyskoczą. Pokój 20m kw, mieszkanie ma 70m kw . Zastanawiam się nad gotowym zestawem LG http://www.ceneo.pl/12126109
    lub
    Samsung
    http://www.ceneo.pl/11618381

rozważam również skompletowanie amplitunera 5.1 + kolumny.

Dodam jeszcze, ze zależało by mi na tym, żeby sprzęt miał np wifi, dlna i jakies inne fajne cuda ;)

co można jeszcze ciekawego kupić w tych pieniądzach lub mniejszych?
    pozdrawiam.

0 4
  • #2 07 Sty 2013 11:44
    Pablo1964
    Moderator

Mobyk napisał:
    czas nie mogę nabrać przekonania do jakości dźwięku gotowych zestawów kina domowego z takimi wysokimi wąskimi kolumienkami + jakiś tam sub...

I słusznie.
    Mobyk napisał:
    rozważam również skompletowanie amplitunera 5.1 + kolumny.

W tej kwocie znajdziesz już budżetowe modele. Nie będzie cudu ale zagrają o wiele lepiej od zintegrowanych systemów KD. Poza tym w przypadku awarii wymienisz jeden element a nie cały sprzęt.

0
  • #3 07 Sty 2013 21:51
    Rafałł
    Poziom 10  

Widzę że nie tylko ja tęsknie za drewnianymi kolumnami;) za tą kwotę widziałem zestaw yamahy w media markt;)) ja bym się na niego skusił aczkolwiek zestaw nie posiadał suba:(

Regulamin p.3.1.13. Jaką literą rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić pisownię! [P.]

0
  • #4 07 Sty 2013 22:45
    Pablo1964
    Moderator

Subwoofer można dokupić później. Jednak w przypadku budżetowych amplitunerów będzie on niezbędny.

0
  • #5 08 Sty 2013 01:29
    Mobyk
    Poziom 10  

Dziękuję za odpowiedzi a czy ma ktoś jakieś konkretne propozycje zestawów amp + kolumny +sub? Rzecz jasna sprzęt będzie budżetowy :-)

0