Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji

07 Sty 2013 11:17 2274 8
  • Poziom 9  
    Witam posiadam laptop ACER 7520 problem pojawił się 2 dni temu gdy siedziałem sobie na laptopie i nagle wydal dziwne dźwięki(jak by coś się zwarło) i szybko go odłączyłem z prądu.Po powtórnym włączeniu na nic nie reaguje,sprawdzałem zasilacz i rozkręciłem go i nic nie żadnych napuchniętych elementów ani spalonych.Bateria ma 2.47V
  • Spec od komputerów
    Sprawdziłeś w ogóle czy to wina zasilacza? Sprawdziłeś miernikiem czy daje napięcie? O jakiej baterii piszesz?
  • Poziom 9  
    Zasilacz sprawdzałem ,gdy podłącze to pokazuje tez ze ląduje baterie.Chodzi mi o baterie na płycie głównej
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Bateria CMOS do wymiany.
    Masz sprzęt i wiedzę potrzebną do wykonania pomiarów na płycie?
  • Poziom 9  
    Sprzęt posiadam a wiedzę jedynie czytałem na forum.
  • Poziom 9  
    Chciałem dodać ale gdy go kopiłem zauważyłem ze coś się stało z bateria tzn.aż stopiona była obudowa i nie ch ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ce sie ładować.Nie miało to wpływu?

Dodano po 6 [minuty]:

Wyśle zdjęcia z płyta i można zaznaczyć które elementy mam zmierzyć ?

1.Strona ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji

Dodano po 3 [minuty]:

2. Strona ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji ACER /7520 - ACER 7520 nie włącza się zero reakcji
  • Poziom 9  
    jakie ma być napięcie bateria CMOS
  • Spec od komputerów
    tytan001 napisał:
    jakie ma być napięcie bateria CMOS

3 volty.
  • Poziom 9  
    Wymieniłem baterie i ruszył.Dziękuje