Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polycom SoundPoint IP 335 - Podłaczenie zewnętrznego mikrofonu i głośników

palki86 08 Jan 2013 11:51 1959 0
    palki86
    Level 1  
    Witam
    Chciałem stworzyć taki mini system konferencyjny, który będzie podłączony do telefonu Polycom SoundPoint IP 335. Kupiłem więc 3 mikrofony pojemnościowe AZUSA D-30 "GĘSIA SZYJA" (Zasilanie: 2x 1.5V DC), które podłączyłem pod Mikser mikrofonowy MONACOR MMX-8 (Zasilanie 9V bateria) dzięki czemu mikrofony mogły by działać jednocześnie. Następnie Mikser poprzez kabel 3,5MM JACK( STEREO) X 2 JACK 6,3MM(MONO) podłączyłem do Konwertera telefonicznego RJ9 - 2xgn.Jack 3,5 m VoIP a ten do telefonu. Do drugiej końcówki konwertera podpiąłem głośniki Logitech Z520.
    Zestaw działa ale ... i tu właśnie pojawia się problem :( mianowicie podczas telekonferencji po drugiej stronie słychać straszne zakłócenia (buczenie) co sprawia, że praktycznie nas nie słychać. Dodam ze od naszej strony wszystko idealnie słychać.
    Nie jestem elektronikiem i nie za bardzo znam się na prądzie:( dlatego bardzo bym prosił o info czy taka konfiguracja możne w ogóle zadziałać i czy jest sposób na wyeliminowanie tego zakłócenia.

poniżej linki do tego sprzętu: ZABRONONE LINKI !!!
    Moderated By Tracer2:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).