Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Ch@t b 5330 - ciągle swieci ikona ładowania

08 Sty 2013 18:08 3765 6
  • Poziom 10  
    Telefon parę godzin po rozpakowaniu i drugim ładowaniu nagle zaczął wibrować co jakis czas, zaczeła świecic bez przerwy ikona ładowania. Po wyłaczeniu go nie szło właczyć a bateria cały czas wibrowała. udawało sie tylko włączyć na podłączeniu pod USB. Oddany do punktu PLUSA który dał do serwisu TRIAL w Poznaniu . Ten stwierdził ze telefon ma ingerencje cieczy na płycie i odmawiaja naprawy. Telefon włącza sie normalnie, wszystko działa, po podłaczeniu ladowarki czy USB niby ładuje jedynie po odłączeniu kabla swieci cały czas ikonka ładowania. czy to mozliwe by był to uszkodzony np tylko układ mini usb i on do wymiany a serwis chce wyłudzic kase jak już niejeden przypadek w necie o tym serwisie niechlubnie wspomina? czy to cos bardziej poważnego i nie do naprawienia?
  • Poziom 9  
    Prawdobodobnie usb jest zkorodowane wystarczy zajrzec z zewnatz zeby zobaczyc jesli tak dobrze wyczyscic i bedzie dzialac
  • Poziom 10  
    radii3 napisał:
    Prawdobodobnie usb jest zkorodowane wystarczy zajrzec z zewnatz zeby zobaczyc jesli tak dobrze wyczyscic i bedzie dzialac

cala noc sie ladowal bateria w 100% naladowana ikona ladowania nie swieci jednak gdy go wylaczylem wyciaglem baterie wlozylem spowrotem bez wlaczania zaczal drgac co kilka sekund. i nie szlo wlaczyc. podpialem ladowarke odpalil sie normalnie i dziala. boje sie ze cos mimo wszystko na plycie poszlo. podjade dzis osobiscie do serwisu niech mi w 3 oczy powiedza co zrypane i ile naprawa.
  • Poziom 31  
    Przecież tu aż się prosi o zwrot towaru, to jest zagwarantowane w prawach konsumenta. Jeżeli jest to nowy sprzęt, czemu nie sprawdziłeś przy zakupie. Mimo wszystko ja bym nie odpuścił. Jak nie da się dogadać z nimi, to idź do pełnomocnika ds. ochrony konsumentów. Korzystałem już z ich pomocy, i mówię Ci inaczej wygląda rozmowa.
  • Poziom 10  
    Witold5 napisał:
    Przecież tu aż się prosi o zwrot towaru, to jest zagwarantowane w prawach konsumenta. Jeżeli jest to nowy sprzęt, czemu nie sprawdziłeś przy zakupie. Mimo wszystko ja bym nie odpuścił. Jak nie da się dogadać z nimi, to idź do pełnomocnika ds. ochrony konsumentów. Korzystałem już z ich pomocy, i mówię Ci inaczej wygląda rozmowa.

to prezen dla 12 latka po wypakowsnou po wigili i na drugi dzien wszystko bylo ok. serwis twierdzi ze jest zalany. corka mowi ze nie wylalo sie nic na niego ani nie zamoczyla a moze te telefony maja jakies czujniki wilgoci. i serwis bez dalszego sprawdzania co uszkodzone odrazu odmawia naprawy. a ona nie chce sie przyznac ze moze jednak delikatnie gdzies portem o mokre zachaczyla i poszlo cos. jak pisalem wyzej po nocy naladowane 100 % i nie swiecilo sie ladowanie. wylaczylem go i powerem nie wlacza sie i drzy jednak podpinajac ppod usb zaczyna ladowac i wciskajac power normalnie sie odpala i dzial ale juz znow swieci ladowanie mimo ze sie nie laduje. podjade nich mi powiedza ile naprawa i sru bo co innego zrobie. mozna by i to tak zostawic ale jak sie wylaczy i uruchamiac go pod kablem to nie bardzo komfortowe rozwiazanie.
  • Poziom 32  
    Odnieś to jeszcze raz do plusa i powiedz ze chcesz jeszcze raz zgłosić reklamację ale żeby oddali do serwisu w-support. Jak będą buczeć to sam wyślij do nich telefon z dokumentami. Choć skoro powiedzieli że był zalany to jakieś podstawy do tego muszą mieć. A z doświadczenia wiem i nie jedna osoba ci to powie, że ponad połowa ludzi albo nie wie że telefon był zalany albo się nie przyznają do tego.
  • Poziom 10  
    Brzymeq napisał:
    Odnieś to jeszcze raz do plusa i powiedz ze chcesz jeszcze raz zgłosić reklamację ale żeby oddali do serwisu w-support. Jak będą buczeć to sam wyślij do nich telefon z dokumentami. Choć skoro powiedzieli że był zalany to jakieś podstawy do tego muszą mieć. A z doświadczenia wiem i nie jedna osoba ci to powie, że ponad połowa ludzi albo nie wie że telefon był zalany albo się nie przyznają do tego.

podjade za cheile do tego serwisu niech powiedza czy da sie naprawic i za ile. nie bede sie odwolywal na inne ekspertyzy bo zaplace 100 albo wiecej i potem naprawa to gra nie warta swieczki. za 350 pewnie nowke juz mozna kupic. a dzialac dziala wsio laduje tez jak co niech cora uzytkuje ile wlezie az padnie calkiem albo i nie nie dopuscic tylko do wylaczenia go ( bo tylko pod kablem sie uruchamia) i sru.:-) dam znac co.mi powiedza w trial
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości sprawdź pisownię używając przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoje wiadomości bo temat poleci do kosza. jayu0