Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Procesor sie wyłącza podczas pracy Komputera.

08 Jan 2013 20:23 1044 9
  • Level 8  
    Gdy uruchomię komputer (włącza się normalnie ) gdy już mam pulpit jak włączę jakąkolwiek aplikacje lub program, słychać jak chłodzenie od procesora się wyłącza lecz zasilacz nadal działa a komputer się zawiesza na dobre po chwili procesor znowu się włącza ale nic poza pulpit nadal zostaje nieruchomy nawet nie mogę wyłączyć normalnie komputera. Format komputera nic nie pomógł, wymieniłem już procesor z innego komputera i bez zmian, także nie wydaje mi się żeby to była wina procesora. Nie mam pojęcia już co robić proszę o pomoc. Jakby to mogło w czymś pomóc to Mój komputer posiada : 1 GB ram/Grafika Radeon 9250 (128 mb)/Procesor Intel Celeron D 2.80 GHz/Płyta główna ASRock/Zasilacz 300W/Dysk Twardy Samsung 80 GB (Jaki model nie jestem w stanie napisać ponieważ naklejka jest przedarta). z Góry dzięki.
  • Level 33  
    Model zasilacza ?
    stan kondensatorów na płycie głównej ?
  • Level 8  
    Model zasilacza POWERTEC MODEL; LC 350-PP
    Jeżeli chodzi o płytę główna może mi wytłumaczyć w skrócie co to kondensator bo jestem zielony w tych sprawach.
  • Level 9  
    Może socket procesora jest uszkodzony ja właśnie niedawno miałem podobny problem stwierdzono że gniazdo procesora padło i musiałem kupić nową płytę główną.
  • Level 8  
    Jeżeli faktycznie płyta główna była by uszkodzona, gdybym wymienił na nową to konieczne by było Formatowanie komputera ???
  • Level 43  
    Do sprawdzenia kondensatory na płycie głównej oraz podmiana zasilacza na markowy.
    Procesor sie wyłącza podczas pracy Komputera.

Formatować nie musisz ale reinstalacja systemu wskazana po zmianie płyty bo inne sterowniki będą do niej.
  • Level 8  
    Dacomos Mam inny zasilacz to spróbuję wymienić, może pomoże dzięki.
  • Level 33  
    Jaki to nowy zasilacz jezęli modecomm feel mustang codegen to nie za bardzo ?

Po wymianie płyty zależy jaki masz system 7 może ruszy winxp ruszy jeżeli będzie taki sam chipset.
  • Level 8  
    Wymieniłem zasilacz i wszystko chodzi jak należy dzięki wielkie, jeżeli chodzi o kondensatory to są w porządku 2 tylko lekko wybrzuszone ale nie ma żadnej szczeliny.