Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C3 - antitheft faulty

09 Sty 2013 12:17 6585 6
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam następujący problem, z niewiadomych mi przyczyn co jakiś czas nie mogę odpalić samochodu (citroen C3, 2007). Przy próbie odpalenia silnika pojawia mi się komunikat "antitheft faulty".
    Nieraz po kilkunastu próbach się udaje. Raz pomogło (może zwykły fart) wyjęcie i włożenie baterii do pilota, innym razem (również może zwykły fart) odpięcie i przypięcie klemy.
    Męczę się z tym już od listopada (samochód mam od maja) i biegam od mechanika do mechanika. Nikt nie ma pomysłu... Miał może ktoś podobny problem?
  • Poziom 39  
    W tłumaczeniu wygląda na komunikat związany z usługę antykradzieżową. Możliwe, że immobilajzer odcina paliwo. Jeśli jest taka możliwość spróbuj zsynchronizować kluczyk z alarmem. Nie chciałbym wprowadzić nikogo w błąd więc w razie potrzeby proszę mnie poprawić.
    http://c4owners.org/plugins/faq/faq.php?0.cat.2.141
  • Poziom 14  
    Spróbuj tak: jeżeli nie odpali za pierwszym razem, wyjmij kluczyk, obróć go wokół osi o 180 stopni i odpal auto.
    Napisz czy ten trik działa.
  • Poziom 2  
    W moim przypadku to pomaga. Więc co może być tego przyczyną?
  • Poziom 17  
    Perla immo na stacyjce lub pestka immo, a przynajmniej tam mi sie wydaje
  • Poziom 2  
    Z tego co zaobserwowałem (po otwarciu obudowy kluczyka) to nie ma pestki tylko cewkę na płytce, którą za parę złoty można kupić na allegro. Na razie cytryna po kombinacjach z wyciąganiem i wkładaniem kluczyka jakoś odpala .Czy może zdarzyć się tak że w ogóle nie odpali? I komu zlecić naprawę Bo sam chyba sobie nie poradzę
  • Poziom 17  
    Dobry elektronik najlepiej obcykany z grupa psa i taj moze ktoregos dnia nie zapalic. :/