Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra II - Stuki w przednim zawieszeniu.

09 Sty 2013 14:26 7683 12
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich serdecznie.
    Posiadam Opla astrę II 1.6 8 V z 2000 roku i mam problem ze stukaniem w przednim zawieszeniu. W tym tygodniu wymieniałem w aucie: maglownice na nowa razem z końcówkami drążków, stabilizatory, końcówki wahaczy, kompletne amortyzatory razem z odbojnicami, łożyskiem itd. oraz poduszkę pod silnikiem. I stuki jak były tak dalej są i już nie mam pojęcia co może być przyczyną.
    Proszę was o pomoc???
  • Poziom 30  
    Łączniki stabilizatora? tuleje gumowe stabilizatora?
    pozdr
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Chłopaki, słyszycie jak stuka? Bo ja nie....
  • Poziom 10  
    Przemo9826 jak masz mi w ten sposób pomagać to wielkie dzieki za pomoc:/
    a poza tym pisałem juz że stabilizatory są nowe z gumami.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    No bo jak pomóc skoro osłuchać nie można, pomacać nie można, poszarpać nie można, "łyżki oponiarskiej" też przez monitor nie użyję ... :(
  • Poziom 10  
    hehe to co mam Ci wrzucicnagranie jak stuka czy co?
  • Poziom 30  
    wojtasxxx napisał:
    Przemo9826 jak masz mi w ten sposób pomagać to wielkie dzieki za pomoc:/
    a poza tym pisałem juz że stabilizatory są nowe z gumami.

Stabilizatory to nie to samo co łączniki lub tuleje więc się nie dziw, poza tym próbujemy Ci pewne rzeczy wytłumaczyć a Ty jesteś pretensjonalny więc za dużo pomocy raczej nie uzyskasz, porównaj w innych tematach ile jest odpowiedzi i zastanów się dlaczego.

A co do tematu to jedź na stację SKP i poproś żeby "poszarpali" auto, pewnie znajdą gdzie jest luz:)
  • Poziom 10  
    Tak wymieniłem łączniki stabilizatora na nowe i bylem tez ostatnio na stacji SKP i nic nie wykryli, a jadąc na nierównościach dalej puka, stuka...:/ więc ja sie juz poddaje, bo nie mam pojęcia co może być powodem.
  • Poziom 11  
    Niech kolega sprawdzi zaciski a dokładniej prowadnice zacisków lubia stukać. Wchodzi kolega do kanalu łapie za zacisk gora dół na boki i sprawdza czy nie ma luzu.
  • Poziom 10  
    Ale o jakie zaciski chodzi Ci kolego?
  • Poziom 14  
    Witam kolegów, NO i co ze stukaniem????
  • Poziom 10  
    Witam. Cały dzień spędzony w kanale i problem zostal rozwiązany, a przyczyną były zurzyte gumy na drążku stabilizatora.
    Koszt kompletu to 10 zł. Problem uważam za zamknięty i rozwiązany. Pozdrawiam