Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo g580 - zacinanie instalacji, zbyt długie oczekianie

Pheren35 09 Sty 2013 14:59 1422 3
  • #1 09 Sty 2013 14:59
    Pheren35
    Poziom 7  

Witam. Jako iż dostałem tutaj wiele dobrych porad, a już znowu sam nie daje rady mam kolejną prośbę o pomoc. Otóż posiadam laptopa lenovo g580 w którym występuje nastepnujący problem. Próbowałem na nim zainstalować modem z kartą sim icon 225 z orange. Za pierwszym razem wszystko było ok zainsatlowałem orange, coś nie działało poszperałem w internecie, zainstalowałem różne globtrottery coś wyszukiwały niby te programy, ale dalej bez połączenia. Po pewnym uruchomieniu pc przestał wykrywać modem, po próbach reinstalacji programów nagle np. instalacje z globtrottera stawała w 3/4 i niby się nie zacieła bo okienko wciąż aktywne ale jednak nic do przodu nie szło. Zainstalowanie orange przestało być możliwe, wykrywanie modemu zaczeło być śmieszne raz widziało raz nie raz na 5 sek raz na minute. robiłem z 2-3 razy reinstal żeby wszystko powtórzyć, ale wciąż instalacje pomimo iż teoretycznie już zainstalowały program globtroter lub ten z orange to wciąż stawały w połowie lub 3/4 instalacji. Próbowałem przywracania systemu kilka razy się udało lecz kilka razy również się "zacieło" i ciągle przez 2 h niby pasek z przygotowania do przywracania chodził ale tak non stop. Zrobiłem jeszcze raz reinstal myśląc ciągle że to wina tych całych globtroterów, ale teraz już instalując wszystkie sterowniki na końcu instalując avast dzieje się to samo przy avascie. Jakaś porada? TO jest tak jakby losowo wybrana instalacja nagle stawała w jednym miejscu, nie mówiąc już o złym wykrywaniu icon'a 225. System to windows 7 64 bit, specyfikacji dobrze nei znam jak co to mogę sprawdzić ale chyba jst tam intel celeron b830, i pewnie jakiś intel hd zintegrowany. 4 gb ramu

0 3
  • #2 10 Sty 2013 13:53
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Czy każdorazowo po instalacji systemu, instalowałeś Avast?

0
  • #3 10 Sty 2013 15:25
    Pheren35
    Poziom 7  

Tak za każdym razem, avast pierwszy raz wywalił taki problem. Zreinstalowałem jeszcze raz i avast teraz normalnie ruszył, głównie chodzi mi o to aby zainstalować tego icon'a.

0